Dohány kivonatok

Olvastam róla. Az a baj ezekkel, némelyik ízzel nem harmonizálnak.

A Black Note féle Kentucky-t azért kellett 12 százalékosra kevernem múltkor az ajánlott 8-10 helyett, hogy legyen íze és egy kicsit erősebb össz-th-ja.

Nálam az ízanyag+nic együtt ad valamekkora th-t.
A teljesítményt se emelhetem a végtelenségig fel (mert akkor a vatta is ad :grin:), a tekeréseket se emelhetem fel csak határig.

Na és akkor egy kis Ammit: abban azért volt odavágós a th, mert az ízesebb dohány+15 mg nicet az a tank még megvarázsolta valahogy :slightly_smiling_face:

Én szívok olyat is, de az DESSZERT :grin: sosem az a napi főnök.
Hétvégén több karamellás vaníliás pisztáciás stb. móka megy.
De ha “rágyújthatnék” vagyok, csakis egy erősebb kivonatos. Munkaközi szünetben pláne.

Így van.Volt olyan hybrid-em,az én fogyasztasommal 5 nap volt egy tekerés.Nem volt annyira testes a latakia,mint az azhad-é de az íze nagyon rendben volt.

Az íz egy picit igen,de th-t nem hiszem.Ki kell tolni a tekercset a drip tip-en​:point_up:

Ammit nálam kispadra szorult…átvette a helyét az Intake dl…kb mtl-nyi szűk levegőre állítva mtl-ként szívva. Van gőz több mint Ammit-ban és a th is elég számomra…és az íz sem sokkal haloványabb, de pl ennél a dohányos arománál ez bőven elég…mivel nekem csak az egésznapos íz jön be…ergo nem túl tömény. Pl az MS tobacco 555-jét 8évig szívtam (semmi mást) mire ráuntam :grin:
Égett cigipapír ízt pedig úgysincs aroma ami utánozza :smiley:

Azhad’s Old Times, és 1000
Az egy kicsit utánozza. Engem is meglepett :+1::wink:

1 kedvelés

Meglessük​:+1:

A mata fina-t imádtam! Anélkül sosem hagytam volna el az analógot. Pár év múlva, visszaesésem után úgy tűnik, a képen nem szereplő baffometto rugdos át az átállás nehézségein,játszi könnyedséggel. Többször leírtam,itt is leírom. A baffometto megtévesztően közel áll az analóghoz ízben. Nekem a legkedveltebb aromám,a La tabi pedig
a legkedveltebb aroma gyártóm. Dohányos vonalon.

1 kedvelés

Már a “mata” is tetszik a nevében, bár kicsit ördögűzős nevű levesek ezek :joy:

Ha az “ördög” alatt az analógot érted,akkor totálisan igazad van!

Ne vegyél rá mérget! Lásd a kommentemet.:wink: