Dohány ízű aromák

Oksa.
Minden képp.

Tobacco Yuco: karamellás picit, és diós (végre nem mogyoró) szivardohány. Finom, félig desszert

French Pipe: hasonló karakterű, karamellásabb, de szárazabb. Félig desszert

1 kedvelés

https://www.vaporism.cz/tabakove-prichute-euliquid/prichut-euliquid-cuba-kubansky-doutnik-10ml/ kubai szivar kakaóval nekem th-s és kokszol rendesen ,de finom :grin:

5 kedvelés

Azhad’s Black Cavendish:

hát, nem egy túl karakteres íz. Száraz, de édeskés, mézes? pipás dohányíz. Ultra light, de akinek bejön, egész napos lehet.
(Nekem magában fogyasztva karcsú és jellegtelen kicsit. Édes gőz. Pedig 4.5 százalékban kevertem. Lehet hogy adok neki még 1.5 százalékot).

1 kedvelés

A gyártó 12%-ot javasol.Nagyon híg a 4,5% szerintem.

5 kedvelés

Akkor ezt lehet hogy benéztem :roll_eyes:felteszem 10-re. De azt látom, hogy mézes édeskés harmat fog maradni. Nem az én világom. Ízre light csemege.
Mézes, hasonló mint a Virginia.

Talán alapja lesz egy jó keveréknek :slightly_smiling_face:kárba nem megy.

3 kedvelés

Azhad’s Singature Latakia:
Na, túlestem rajta…hát, erős, de ez csak nedves fa füstje, háttérben egy enyhe disznóvágással. Nincs teste, “sótlan”, de mint füst, odavág.
Nem cigifüst igazán. Szalonnasütés vegyes rakott tüzének a füstje. A szunnyadó parázsra rádobtak egy TSZ-gumicsizmát, és egy Csepel kerékpár-belsőt.
Önállóan ez sem biztos. Egyéb dohányosokhoz mixelve el tudom képzelni.:+1:

(Ha tényleg ilyen a valódi Latakia dohány, akkor le a kalappal, nem egy európai ízvilág).

4 kedvelés

Európai ízvilág az Olaszok imádják ahogy a Bááájjjkkkkaaa-t is :grin:, én is most akarok rendelni Latakia-t! :wink:

4 kedvelés

Nekem nagyon bejön.Füstöléssel szárítják,onnan van benne az égő fa illata.Egyébként nem is használják magában,más dohányokkal szokták keverni.

2 kedvelés

De melyik márkát veszed @Janchee ??? :facepunch:

2 kedvelés

Én is azt fogom tenni :+1:

Tévedtem akkor, amerikai ősdohány tippem kett volna.

Amúgy az Azhad’s jól csinálja. De kell neki testet adni más dohánnyal.

Én most azt hiszem rátaláltam a számomra tökéletes márkára.Angolo della Guancia.

A Vape 42-őn is van néhány.

4 kedvelés

Amúgy van Blendfeel raw latakiám is.Az is finom,de iszonyúan kokszol.Azhadot is kóstoltam,de nálam az AdG viszi a pálmát.

2 kedvelés

A sima, és a hibrid között mi a külömbség!

1 kedvelés

A hibrid még jobban meg van szűrve.10 ml gond nélkül elmegy egy tekeréssel.

1 kedvelés

Ezt kóstoltad esetleg?
https://vape42.hu/termek/ae_signature_black_cherry_10ml_.html
Állítólag ez hajaz a Tilbury cherry vanília, mert régen szerettem ezt a dohányt!

1 kedvelés

Mennyivel másabb? Az Azhad’s testességét hiányoltam kicsit.

Akkor nekem azért nem a kedvencem? :thinking:
Ezt fogja kóstolni pár nap múlva​:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Igen.Még van belőle.Az az igazság,hogy én is valami édeskés cseresznye ízre számítottam,de ez nem az.Ez a savanykás cseresznye.Elsőre nekem túl sok volt.Azóta szelidült kicsit,úgyhogy szoktam szívogatni,ha megunom a sima dohány ízt.

2 kedvelés