Dohány ízű aromák

Eddig a hybrid latakia. De szerintem elég cigis a 9 di picche,ami latakia+virginia +kávé.Én szeretem az édeskés dohány ízt is,úgyhogy nekem bejött a 6 di fiori is ami izmir+virginia+édesgyökér.Nem geil.Most van úton egy hybrid kentucky ,oriental,black cavendish,tnt navarro cigarillos kombó.Ezekről csak később tudok majd nyilatkozni.

3 kedvelés

A Symphonyt felesleges nagyobb %-on keverni max 5,de feljebb felesleges,kell neki 1 hét érlelés minimum a gép után,rázogatással 1 hónap mire kiteljesedik,szinre nem fog bebarnulni csak picit sötétedik,de nem sokat,cserébe nem kokszol és nem tolakodó egésznap pöffékelhető,sztem ugyanezen gyártó Gentleman-ja jobb és 3-4% elég neki​:v:

4 kedvelés

2 napja ízvakabb vagyok most…ezek a világos, mogyorós dohányok olyan semmilyenek. Még az is, ami ízlett par napja, frissen. Olajos mogyoró íz, néha túl sós, néha sótlan. Nem tudom, a Symphony javulhat-e még.
Lehet, vastagabb, szivaros ízeket is kell keresnem…de inkább dark, mint méz, vagy túl édes.
Ma teljesen egyforma vacaknak éreztem a Symphony-t, az Old Gold-ot és az Usa mixet :roll_eyes:
Mind olyan volt, mint a húsleveskocka…

2 kedvelés

Rossz a szádban a PH érték :sweat_smile:

2 kedvelés

Nekem elég jók a TPA Cigarillo, és a Cubano is. Kár, hogy csak 10-10 ml-t rendeltem. Az eliquidvg nekem is kiküldte az e-mailt, hogy be fog zárni. A Solub Rotterdam - ry4 páros nálam már állandósult, így nehéz mellé még sok újat kóstolni. Kellenek a már beváltak, mert mi van, ha az új rendelés nem ízlik? Bakancslistás nálam még a Jouney Discovery superkoncentrátum, és a TPA M-type is, mert eddig még nem kóstoltam őket. Na majd ha az asszony a februári 20 ezres rendelésemet elfelejti, akkor rendelek valahonnan. Az eliquidvg.eu nem küldött még az új boltról, amit majd ajánlanak, semmit még nekem.

3 kedvelés

Hát picit fogalmazak úgy beválasztottál,Symphony nekem sem lett sosem a favoritom pedig sok jót írnak róla,Old Goldot majdnem kiöntöttem,de nagy nehezen elszívtam,egyszer szívtam Usa mixet első pár slukkra ízlett,de a többire már nem​:joy:

4 kedvelés

Én a helyedbe a Journey kínálata között nézelődnék azok talán ízlenek is,ha netán mellé nyúlsz az elképzelésnek még akkor is​:+1:Így,hogy kiadtak 10ml koncentrátumokat is még árban is jók eggyenlőre.

3 kedvelés

Az old gold még nem is olyan rossz. A symphony az bizony étolaj :roll_eyes:enyhe mogyoróval. Usa mix-ből a Hangsen az finom. De valóban, vaskosabb ízekkel kell operálnom.

A symphony-tól konkrétan már ég a gyomrom :grin:
Beállítok mellé egy savanyúuborkás modot :joy:

(Természetesen a véleményeknél jól feldicsérték, hogy húbde jó, tiszta analógos…nem bekötött szemmel vettem).

2 kedvelés

Latakia, és Azhad’s Singature 1000 teszt, frissen.
Hm, nem rosszak.
Nyomorult Kentuckyt agyonverik :+1::grin:

3 kedvelés

Én is rendeltem a blendfeel aromakbol párat.
Kivancsi leszek hogy milyenek lesznek.
JOU-DISC-555
DC-BLACK-30ML-AROMA
BF-ADT-SYN-LE-CIG
BF-ADT-R-HGR
BF-ADT-CB-AB
BF-ADT-RAW-VR

5 kedvelés

Hú, erre kíváncsi lennék majd. Az ütősebbeket feltétlen ajánld! :+1:

Lesz itt ry4, 555, M-type, Cubano stb. kóstolás is majd.
Még nincs kóstolókazánom se… :roll_eyes::grin:

1 kedvelés

Oksa.
Következő honapban beszámoló.
Hétfőn elvileg meghozza a futár.
Következő hónap 15-én kostolás és komment :wink:

3 kedvelés

Akkor az összes ģepet be kell fogni.

2 kedvelés

Én is fogok majd valami jellemzésfélét :+1: még most hétvégén keverek.
A bizonytalanabbakból 20-30 ml, a jónak tűnőből 100-akat​:+1:
A singature 1000 tényleg hamutálas. De testesebb és finomabb mint a méregdrága kivonatos Kentucky. Fél órás keverést kóstolok.

Azt csak úgy mentem meg kb, hogy kap 1-2 ml Latakia vagy hasonló aromát. Asszem.
Kipróbáltam 10 ml-t “feltuningolni” IW Symphony liquiddel. Magában az is bénácska.
Együtt jók​:+1:

De a szivarosokra is kívàncsi leszek.
Pl az M-type, Cubano.

És ázik egy egy Saint Clouds Jericho 60 ml is :roll_eyes:

1 kedvelés

Én olyan “ügyes” voltam, hogy még 4-6 hét mire lesz elég tankom. (China rendelés).
Talán kapok holnap is 2 darabot, Zoltánra.
Addig ki kell húzni 3 tankkal :grin:abból 1 gyümölcs, 1 csemegés, 1 “cigis”.

1 kedvelés

Nekem ma erkezett meg a 6-ik gépem.
Tankom tobb is van természetesen mtl.
De meg a multkori rendelésemet tudtam vegig kostolni.
Annyit nem szivok.
En is varok egy cthulhu hastur artemis mtl rta kazánt.
Ugy hogy következő honapra uresre kell szivnom a tankjaimat.

3 kedvelés

És akkor indulhat a kóstolás. :imp:

1 kedvelés

Nekem a Jericho frissen jön be és beérve min 1 hónap és úgy ha rá van keverve,mert sztem túl édes és sok am,igaz 50/50-es alapal keverek mindent is​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Lentini’s-szel én is szemeztem. Majd írj róla.

2 kedvelés

1 naposan “érlelve” tetszik az illatva. Szilvás húsos csemefe pipadohány :+1::slightly_smiling_face:
Pozitív csalódás még illatra, ízre (nyalva) a Tobacco Yuco, és a French Pipe. Mindkettő “csemegés” vastag pipadohány.

A Signature1000 és a Latakia meg valóban hamutál. Kíváncsi leszek, vastagodik-e az ízük (ezt nem tudom kifejezni máshogyan), érlelés után. 3.5 százalékban kevertem

2 kedvelés