Dohány aroma

Erre most újranéztem a kínálatot Gandalféknál. Amikor onnan rendeltem, nem volt nekik Symphony, sőt úgy lehet, hogy az nem is volt nekik soha. Az Inawerával meg úgy lehet, örökre szakítottam. Csak azt várom egyáltalán, hogy elfogyjanak. Általában véve jellegtelenek, íztelenek, még több hónap után se lett olyan egyik sem, amiből újra rendelnék. Az US Red meg még mindig a legszörnyűbb aroma, amit valaha is rendeltem. Frissen büdös, később a többi jellegtelen, íztelen Inawerához válik hasonlóvá. A mogyorós Gentleman inkább ahhoz a túl édes Nutella mogyorókrémhez hasonlít, mint a pörkölt mogyoróhoz. Az 555 gold az egyik legfogyaszthatóbb, de nekem plusz ízesítést igényel, valami karakteresebb mással keverve, például TPA M-type, vagy a török, már nem az az aroma, ami önállóan értékelhető. Az RY4 is leg -értékelhetetlenebb az összes többi cég RY4 -e kapásból lepipálja. Az Inawerásnak semmi íze nincs. De még nem kóstoltam őket RDA -ból. Ha úgy érzek rajtuk valamit, akkor visszatérek, hogy melyiknél mit érzek?