Djvaperől rendelés

Sziasztok!

A napokban már írtam ide, hogy milyen modot tudtok ajánlani kezdésnek.
Sok jó tanácsot kaptam. A Dovpo Riva 200 mellett döntöttem. Ajánlották a djvape oldalt, ami megtetszett mivel jó árban van, valamint van full feketében is. Leadtam a rendelést, de útközben kiderült, hogy a kártyám limites volt és meghaladta az összeget a rendelés így nem vonták le. Aztán a rendelés voided lett. Az furcsa, hogy órákkal később próbálta levonni az összeget, miután rendeltem. Akárhányszor rendeltem eddig, mindig azonnal levonta a pénzt. Emailt írtam nekik, hogy ilyenkor új rendelést kell e leadni vagy mi van ilyenkor, de még nem válaszoltak.
A kérdés, hogy ti rendeltetek már erről az oldalról? Van bármilyen pozitív vagy negatív tapasztalatotok?
Azok véleményét is szívesen várom, akik esetleg tudnak más oldalt is ajánlani, ahol kapható ez a mod full feketébe. Sajnos a többi színnel nem sikerült megbarátkoznom.
Előre is köszi

1 kedvelés

Szia Kiko!
Djvape oldalról két hete, pénteken rendeltem délután és hétfőn vonta le az utalást.

  • A globalizáció csúcsa. Az ár Fontban van feltüntetve, Dollárban vonja le és Hong-Konból. Hollandián keresztül érkezik.

Az első hét után a csomagkövetés Hollandiában mutatta a csomagom és a második héten a státusz semmit nem is változott. Aztán megjött a csomag és a csomag útját, egyik pillanatról a másikra már így mutatta a rendszer:

A csomagom doboza kicsit meg volt nyomódva, de a rendelésemnek kutya baja sem lett. Többen rendeltünk már Tőlük és még nem volt panasz.

Voided státuszú az én rendelésem is már 2hete…ugye írtam, hogy nálam a Revolut blokkolta a vételt. Írták a djvape-ről, hogy próbáljam ismét, de én inkább Kínából a kedvenc shop-omból vettem meg. Kértem djvape-et még akkor, hogy töröljék a rendelésem…de azóta is voided státuszú. Mondanám, hogy rendeld meg ott ahol én, de csak a második vásárlástól jár mindenre az extra kedvezmény (bronze level)…enélkül meg drágább (53eur+pk 8 eur)

1 kedvelés

Annyira mondják itt a többiek, hogy jó bolt a djvape…én ismét megrendelném náluk mivel hasonló árban alternatívád jelenleg nincs. Nem hiszem, hogy 2x vonnák le :grinning:

Én várnék pár napot, tegnap lett vége a kínai egy hetes ünnepnek, jóformán semmi sem működött. Ők is “kínaiak” ezért várnék hátha lesz reakció.

1 kedvelés

Igen. Eléggé meg van csavarva kicsit a dolog. Két hét számomra belefér. Köszi szépen az infót

3 kedvelés

Olvasgattam. Láttam, írtad valahol, hogy neked még mindig voided. Éjfélkor írtam nekik, ma háromnegyed nyolckor pedig válaszoltak is. Meg is lepett a dolog, hogy ilyen hamar reagáltak. Pár magyar webshop sem válaszol ilyen gyorsan. Megszakították a rendelésemet és írták, hogy rendeljem újra. Viszont még mindig ott van, hogy voided, de sebaj :sweat_smile: Nem sokára le is adom újra a rendelést aztán várunk a csodára :rofl:
Amúgy igen, az egyik fontos mérvadó az ár volt. A másik pedig, hogy a tankot is be tudom tőlük szerezni lila színben :sweat_smile:

1 kedvelés

most látom, hogy az enyémet a kínai ünnep miatt átirányították Koreán keresztül…viszont így sem gyorsabb :rofl:

Még egy kérdésem lenne hozzád, mivel te már rendeltél innen @Balazs_Samu_Nagy. Ami hirtelen eszembe jutott. Ha beérkezett Magyarországra, valamilyen módon fel tudom majd venni a kapcsolatot a futárral? Küldenek futár elérhetőséget, vagy valami? Mivel dolgozom, így nem biztos, hogy pont otthon leszek, ha épp hozzák. Esetleg, hogy tudjak szabadnapot kivenni, vagy valaki más átvegye. Ja igen, milyen futárszolgálat hozta neked?

1 kedvelés

Mivel gondolom te is a DPD-t választottad, az fogja kihozni. A futár természetesen hívni fog…

2 kedvelés

Mivel a csomagkövetés státusza egyik pillanatról a másikra változott, alakult át, a telefonértesítés az előre megadott számon a meglepetés erejével hatott és érkezett:

  • “Jó napot! A futár vagyok. Rögtön ott vagyok.”

Szerencse, hogy a család másik fele home office-ban tolja és egész nap otthon van. Nálam így történt.

3 kedvelés

Mivel nincs nálam a telefon munka közben, így vagy az lesz, hogy felveszem előtte velük a kapcsolatot, vagy másnap kihozza megint. :sweat_smile: Köszi szépen

Ismét szenzációs az angol fordítás :joy: de legalább már az EU-ban van a Mod…még ha le is “zuhant” :grin:

Na végre megértettem a wotofo-s rendelésemet!!! :joy:

2 kedvelés

Sziasztok! Egy kis helyzetjelentés. Megérkezett minkét mod és tank is. Minden rendben volt. Jó terméket küldtek és sértetlen. Még a csomagolás is. Jól nyomon követhető volt. Annyi, hogy szerintem, mikor beérkezett hollandba és onnan magyarba ott szerintem volt egy pici késés. DPD hozta. Ők is pontosak voltak, a futár kétszer is felhívott előtte. 9én rendeltem és ma 25én délután már itt is volt. Első tapasztalat alapján én ajánlom az oldalt. Annyi, hogy azt érdemes észben tartani, hogy fontban írja az oldal az árakat, de a kártyáról dollárban veszi le. Nálam ilyen közepes/nagyobb összegnél is olyan 2000 valamennyit dobott rá. De ugye van kupon kód amivel 10%ot lecsíp a végösszegből.
Szóval köszönöm mindenkinek, aki segített!

6 kedvelés

Jobb később mint soha :wink: Ugyanígy 2hét alatt jött+ a sourcemore-tól is.
Majd készíts egy képet a Riva+Rabbit szettről és dobd fel ide

1 kedvelés

Kicsit megkésve, de itt van két kép róla. Egyáltalán nem bántam meg, és újra csak ezt rendelném, ha rendelnem kéne. Plusz egy kis helyzetjelentés. Ismerősömnek is megtetszett a Dead Rabbit v3, így rendelek neki is. Szintén djvape-ről rendeltem. November 8-án viszont azóta se látom a követésnél, hogy merre jár. Csak annyit látok, hogy Parcel Infomation Received. Írtam az oldalnak, hogy mi a helyzet. Gyorsan válaszoltak és utána néznek. Ha érdekel titeket, szívesen megírom majd mi lett a végkifejlett.


3 kedvelés

Jó kis mod :+1: Megnyugodtam, hogy tetszik a mod Neked is…ha már mi ajánlottuk. A fogása szenzációs, ha megszokod, hogy kicsit zömökebb. Viszont az van, hogy nov 1-től csúsznak a shop-ok mert van káosz az újonnan bevezetett adók miatt Kínában.

2 kedvelés

Erről nem tudtam. Remélem nem számolnak fel miatta még plusz költséget :sweat_smile:

2 kedvelés

Biztos lesz áremelkedés mert a 11% vagy 36%-ot nem fogják benyelni…

1 kedvelés