DJVAPE rendelés

Leadtam egy rendelést, jött is visszaigazolás, de a pénz nem került le a kártyámról (meg sem jelent pl fizetés megerősítésként))…a fizetésre “Pending” státuszt jelez a djvape :thinking:
Ez így most hogy van? …tapasztalt valaki már ilyet?
Revolut kártyát használok…mint mindig, mindenhol.

A revoluttal lehet baj. Én az olaszoknál mindig azzal fizetek, de most nem tudtam. Csak átutalással ment.

Ha tényleg ez lesz a gond akkor utalni nem fogok…
Mondjuk egy chat felület jó lenne a djvape oldalán, de nem találok
Sőőőőt, még contact info sincs az oldalukon :open_mouth:
Na, jó nagy hülye vagyok, hogy hittem a shop jóhírének…sajna cigbest, healthcabin, stb kategória :hot_face:
Tüskéshátú sündisznó legyek ha még egyszer náluk rendelek.

Én a revoluttal utaltam, nem volt gond. Csak a kártyás fizetés nem megy valamiért

2 kedvelés

Zsolti szerintem egy emailt megérne írni nekik, az nem kerül semmibe.
Nekünk eddig nem volt problémánk velük.

2 kedvelés

Én aztán nem utalok egy olyan shopnak ami még contact-ot sem ír ki.
Megjegyzem a rendelés törlésére sincs felület…amatőrök.

Most a visszaigazoló mail-ben találtam címet…írtam, hogy töröljék a rendelésem ha a kártyás fizetéssel gondjuk van

2 kedvelés

Te döntésed. Van sok másik shop…

Igaz…Sok shop van, de korrekt, problémamentes ügyintézéssel már sajnos kevés.

2 kedvelés

Sajnálom, ha ez a tapasztalatod. Nekem szerencsére még egyikkel sem volt problémám.

3 kedvelés

Ahonnan rendelni szoktam (pl sourcemore) soha nem volt ilyen gond. De ha lenne is akkor is ott a chat felületük ahol max 1 órán belül válaszolnak.

3 kedvelés

oké, de még az lenne hab a tortán ha azután emelnék le az összeget miután máshol megvettem, kifizettem…mert ugye dedikált felületük nincs a rendelés törlésre.

2 kedvelés

Azért még megvárom, hogy a djvape-en a státusz törlöttre váltson…utána rendelek sourcemore-ról.
Kivételesen jó lett volna ha 1hét alatt jön meg a portéka…emiatt választottam a djvape-et…hiba volt.

Én rendeltem tőlük, nem volt a megfelelő szín, ezért írtak, 1 napon belül mindig jött válasz és a refund is gond nélkül lement. Szóval részemről ez egy ajánlott shop, kevés olyan van, ahol ilyen gyorsan reagálnak. Vagy ahol egyáltalán emailre válaszolnak.

3 kedvelés

És tudod mi a vicc…hogy dovpo riva-t rendeltem tőlük a neked eladott helyett :smiley:

2 kedvelés

Zsolti ha a sourcemore -ról rendelsz erre figyelj.
Most jött email tőlük.


2 kedvelés

Keményen nyomod te is. :rofl:

2 kedvelés

Ez az üzenet jött a Revoluttól: A csalás megelőzése érdekében befagyasztottuk a(z) ·· xxxx végződésű kártyádat. Kérjük, hogy nyisd meg a Revolut appot, és végezd el a szükséges lépéseket.

Közben a rendelésem státusza “Voided”-re változott…így remélem a téma lezárva :slight_smile:

Éva, Remélem nem írtam olyat ami miatt törölted az hsz-ok egy részét a témában!?
Ha mégis így érezted akkor elnézést kérek…nem volt ilyen szándékom.
Mi több, értékelem a segítőkészséged. :pray:

Nem írtál semmi olyat, csak úgy láttam érdektelen volt számodra :slightly_smiling_face:
Örülök, hogy megoldódott a probléma! :+1::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Rendelt valaki mostanában tőlük?
Van valami buktató?Extra költség,stb.
Konkrétan Ő a kiszemelt “áldozat”.

2 kedvelés