Djvape.co.uk

Sziasztok!
Djvape.co.uk oldalról szokott valaki rendelni?
Tapasztalatok?

Előre is köszönöm a válaszokat!
p

Szia!
Angoloktòl Magyarországra még nem rendeltem mióta nem eu-sok.
Ha mindenképpen onnan rendelnél, nézd meg ezt is. Én ha kint vagyok innen szoktam rendelni. Mindnél hasonló a kínálat, de ők nagyon korrektek. Volt, hogy egy longfill kicsit kifolyva érkezett, másnap már küldtek másikat.

5 kedvelés

A vape klubbot én is tudom ajánlani.

1 kedvelés

Náluk nem volt amit kerestem…
DjVape lett belőle.
Teszt indul.

1 kedvelés

Kis update:
Rendben megérkezett a rendelt termék.
Kínából jött közvetlenül.

6 kedvelés


Én ezt szeretném :grin: de majd csak jövő hónapban :wink:
Remélem minden ok lesz.

Szia
Volt vám vagy valami plusz költség?

1 kedvelés

Minden benne volt az árban. Hozta a postás és ennyi.

Köszönöm. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nekem engedi kiválasztani Hungary-t

köszi…benéztem, korán volt :smiley:

Szia
Neked menyi idő volt rendeléstől számítva miután levonták a pénzt kártyáról? Megrendeltem fizettem elfogadta de nem jött semmi értesítés telefonra sem hogy el kellene fogadnom vagy valami és a pénz is rajta maradt

Én tegnap este rendeltem nekem egyből leszedte a lóvét :wink:

Most fél óra elteltével jött az sms hogy sikertelen a fizetés az okozhat problémát hogy a tesóm kártyájával próbáltunk fizetni de ő még nincs 18 éves

Engem ezek a külföldi oldalak mindig megszivatnak fél napba tellik mire egy kifizetést nagynehezen eltudok intézni​:joy:

Én fizettem és kb fél perc múlva jött az email

És az applikációban is ott van

1 kedvelés

Milyen futár hozza djvape-es rendelést és mennyire rugalmasak? Lehet időpontban egyezkedni?

Nekem az email-ban DPD van. Nem tudom mennyire rugalmasak…

1 kedvelés

Annyi fejlemény van, hogy ma hajnalban megkaptam a csomag nyomonkövetési számát.
1-én este rendeltem…

Tudom ez kicsit furán hangzik, de írtam a supportnak emailben egy kérdést és 1 napon belül válaszoltak. Szóval részemről már ezért is ajánlott bolt. Sajnos manapság ez már egyáltalán nem evidens.

3 kedvelés