Discord indítás

Haahhhoo @Zolika te sem maradj ki belőle :wink: @Janos_Groszeibl :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Most azon gondolkodtam, hogy azért így vissza gondolva, volt pár értékes live adás, amit vissza nézve többen meg is néztek, még a bátortalanok közül is!

3 kedvelés

Jogos ,ès szerintem egy jó útmutató is egyben ugye mert ha csak irkálunk vagy esetleg úgymond èlőben csevegünk mégis csak más színben látjuk ,látják ugye a dolgokat

2 kedvelés

Persze, hogy tudom. :sweat_smile: De a többiek részéről is megszűnt az érdeklődés, vagy nem is tudom mi történt. :thinking: Akik meg csak szerepelni akartak, azok már le is szerepeltek. :sweat_smile:

1 kedvelés

Nem tudom, talán a visszanézhetőség add neki valamit, amit sokan nem szeretnének, ebből a szempontból egy discord szobát jobbnak tartok. Bensőségesebb az egész, nem olyan “na most fellépünk a vaperina live-on” érzés, hanem kötetlenebb. Ha felveszik az egészet, akkor kétszer is meggondolja az ember kinyissa-e a száját. :grin:

Szóval egy discord, ahol lehet akár privátban, akár csordában cseverészni az szerintem praktikus.

Ettől még a live-nak van értelme mert annak más szerintem a szerepe, kvázi egy elő oktató videó.

mi leszünk a live királynők,királyok​:grin::sweat_smile::grinning:egyébként nem rossz ötlet ez szerintem úgy is már @Zolika val taliztam élőben is meg ittunk már egy két kávét nálunk​:grin::grinning:

1 kedvelés

Lehetek én is királynő. :rofl: :person_with_crown:

Érdekes, ezt én akkor nem éreztem így senki részéről! :thinking:

3 kedvelés

Lehetsz de komolyan paróka, smink, ruha, :grin::rofl:

1 kedvelés

Hát én azért éreztem, hogy ez nem egy kötetlen beszélgetés, mint amikor leültök egy sör mellé. De lehet ez csak nálam jött le így. Ha most én egy ilyen live-on előadnám magam, ahogy szoktam, akkor kb, mint elefánt a porcelánboltban. :rofl:

Hát persze! Szerinted a személyes kommunikációt, és találkozást tudja helyettesíteni az internet világa, Legyen az bármilyen platform?

Szerintem azért gondolod így, mert voltak előre kitalált témák, hogy most akkor erről beszélgetünk, most meg arról. :thinking:

Hát én régen elég sokat klánoztam olyanokkal, akkikel évekig nem is találkoztam személyesen, szóval igen, abszolút.

Délutánonként összegyült a banda teamspeaken, este meg mentünk együtt háborúzni, közben meg ment a duma ezerrel. :grin:

Igen, lehet. Ezért volt talán az én szememben ilyen kötött formátum.

1 kedvelés

Oké, ez a te véleményed amit természetesen elfogadok!

Még egy dolgot írok és részemről lezártam! Nálam ezek szerint a “kötött” mást jelent, azért ezekben az élőkben volt csipkelődés nevetés hahotázás, jól éreztük magunkat, (kivéve ha szakmai kérdés merült föl)! Béke!

2 kedvelés

Hát ha ott lettél volna a legutóbbi sörözös vépszeánszon, akkor tudnád milyenek vagyunk @Deepfreeze -zel és @Balazs_Samu_Nagy -gyal, na azt nem raknád fel a vaperinára, azt garantálom. :rofl:

1 kedvelés

Értem amit írsz, nézz ki belőlem ennyit! De nem gondolom, hogy ezek az élőknek arról kellett volna szólni, hogy mennyire tudunk átmenni (állatba)! Számomra ezek az élők arról szóltak, hogy hetente össze ültünk és egy órát eltöltöttünk egymással virtuálisan, és ami a héten fontos esemény vagy kérdés felmerült arra mindenki a tudásának megfelelően megpróbált válaszolni, megvitatni!

2 kedvelés

Én csak egy valamit ígérek, hogy megvitatjuk a dolgot @Donat - al is. :blush:

2 kedvelés

Pont ezért írtam, hogy más a funkciója az élőnek és egy discord szobának. Az egyik kötött, mint egy podcast, a másik meg egy élő cset. Két külön műfaj, szvsz.

És kikérem magamnak, én nem mentem le állatba (nem iszok alkoholt), az @Deepfreeze volt. :rofl: