Discord indítás

Jó is volt, én is nagyon szerettem, nagyon vártam mindig a szombat estéket! :kissing_heart: És nagyon sajnálom, hogy már nincs! :face_with_head_bandage:

1 kedvelés

király, köszi a segítséget hasznos funkció.

Szívesen. Ha kérdésed van, kérdezz bátran. Mindenben segítünk. :blush:

Mi is szerettük, és vártuk, de beszélgetőpartner nélkül nem olyan… :sweat_smile:

lemaradtam mi volt ennyire jó amit mindenki sajnál hogy vége van?

Ebben tökéletesen igazad van, de ahogy elnézem az elmúlt fél év regisztrációit, lehet, hogy már lennének akik szívesen csatlakoznának beszélgető partnerként! :wink: :kissing_heart:

"Magányos így a nyeregben,mióta megdöglött a ló!":joy::joy::joy::joy:

ez így igaz el van dugva kicsit a chat annyi csak​:blush::grin::grinning:

1 kedvelés

Így olvasva a kommenteket èn azt gondolom hogy az adott partneren múlik ugye egy jó egèszsèges beszélgetés …ugye anno nem voltunk olyan sokan ès meg az is hozzájárult hogy nem voltunk ennyire felszabadultan mint most nap mint nap …( Már amikor ugye az embernek van szabadideje)… egy iciri piciri kis kommentből tudunk topikokat létrehozni de ezt te tudod a legjobban Kinga​:slightly_smiling_face:mivel nem kevés munkád szokott lenni vele​:sweat_smile:am visszatérve szerintem egy próbát megérné újból megindítani a Live- ot :slightly_smiling_face:Tutti hogy hogy színesebb témák lennének már ugye ha a topikokat nèzzük​:slightly_smiling_face:azóta úgymond összekovàcsolodott itt nem kevés ember ès van közös téma stb… szerintem ezt csak egy javaslat egy próbát megérne újból feleleveníteni egy közös jó Live- àst​:slightly_smiling_face:De ezt csak egy kósza gondolat tőlem :slightly_smiling_face:Kinek mi a véleménye erről ??? @Szabolcs_Barna , @Ispy , @Somaba70 ès meg sorolhatnám a neveket :slightly_smiling_face:

Így van meg hàt anno nem voltunk ugye ennyire nyitottak mi sem azért azt hozzá kell tenni :slightly_smiling_face:

Jó, hát nem azért, lehet nincs összefüggés, de akik a live-ba voltak régen…khmmm…már nem tagok az oldalon. Ezek után, tudod ki. :rofl:

És gondolom nem engedték be ilyen bomlaszto személyeket mint @Tyutyika :rofl::rofl:

Igazad van, de azért tegyük azt is hozzá, név nélkül, hogy akkoriban a liveba több nagy tapasztalattal rendelkező társunk volt, és szerintem nem is mertek bejönni ezekbe a műsorokba! Lehet nem jól gondolom! :wink: :handshake:

Áh, én ehhez nem vagyok elég extrovertált, jó nekem itt a félhomályban. :grin:

1 kedvelés

Így van teljesen korrekt megfogalmazás​:100::handshake:

Ejj de prüdök vagyunk vagyunk enje enje :sweat_smile:jó persze ez mindenki maga dönti el :point_up::handshake:

Amúgy az én álláspontom ismert a vezetőségnek, szerettem, vártam! Én örülnék egy újra indulásnak, majd lobbizunk az ügy érdekében! :grinning:

1 kedvelés

Szerintem tutti hogy nagyot szólna természetesen jó èrtelemben​:slightly_smiling_face::wink:

2 kedvelés

Igen, szerintem is, egyet értünk! Csak, hogy ne csak a szám járjon, meg is kezdem a lobbit! :joy: @Vaperina_Kinga @Donat

Csatlakozom szintén​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés