Discord indítás

Pacsi mindenkinek, nem tudom hogy az oldalon lévő tagok,és az oldal üzemeltetőji mit szólnának egy discord megjelenéshez ez alatt azt értem hogy nagyon jó lenne szerintem egy discord szerver ahol tudunk egymással beszélgetni hang/kép formájában is teljesen ingyen, lennének külön nyílt szobák,
PLD: kérdez rutinos vapereket, hogyan állítsd össze a géped, aktuális hírek,általános csevegés stb…
és mindezt szobákra bontva ccsoportosan megtudnánk beszélni, és bármit meglehetne csinálni amire van igény teljesen ingyen! én nagyon szívesen segítek annak aki ezt megcsinálná vagy ha már van itt valakinek ilyen vaper barát sok oldaló discord szervere akkor az még jobb lenne, szóval nem tudom mennyire lennétek erre nyitottak? ( ha szeretnétek csak nem tud senki vele foglalkozni én szívesen magamra vállalom hogy megcsinálom)

A discord egy gamereknek létrehozott oldal, chat felület, idő kérdése mikor szúrják ki ott is a vape tartalmakat.

Csak kíváncsiságból kérdezem, miért nem jó a Vaperina? Mindentől függetlenek vagyunk, ráadásul sokkal több funkciónk van mint a discordnak.

Szerk.: és van chat-ünk is. Nyithattok csatornákat.

1 kedvelés

Gondolom a live rész az, amit a discord ki tudna szolgálni. Bár nem tudom mennyire van rá igény.

A chat meg szerintem még mindig nincs elégé szem előtt.

1 kedvelés

A discord egy átláthatatlan katyvasz…rohadjon meg aki létrehozta. Használom más témában mert muszáj…ennyit róla

Volt itt is Live, ment majd 1 évig, aztán lekoptak az emberek. Természetessé vált, és onnantól már nem volt élvezetes. Pedig jó volt, mi szerettük.

2 kedvelés

Tudom, ismerem. Ott még nem találtam meg amit kerestem… Egyszerűen számomra rossz használni.

Inkább a chatet erőltetném, csak mondjuk kéne valami interaktívabb felület neki, mert most nagyon statikus, én ide raknék neki valami felületet.

Valamelyik nap ráírtam Szabira, akinek az első mondata az volt, hogy jé, ide is lehet írni. :grin:

3 kedvelés

Tervezzük a dizájnváltást. @Donat már pár hónapja rajta van az ügyön. Meglátjuk mit tehetünk. De egyébként hasonló terveink vannak. :blush:

1 kedvelés

Senkit se szeretnék megsérteni. Sőt mi több… De részemről a vaperina nagyon jól van így ahogy van… Itt is van minden ami kell. Nekem nagyon jó így ahogy van… És ezzel egyúttal köszönet az ‘adminoknak’ a rengeteg belefektetett munkáért… :smiling_face::smiling_face::smiling_face:

5 kedvelés

discord már nagyon rég nem gamereknek van üzemeltetve, rengeteg boltnak,facebook oldalnak,üzleti vállalkozásoknak,vagy csak szimplán beszélgetni vágyóknak ad a legtöbb teret, senki nem mondta hogy a vaperina ne lenne egy jó oldal, sőt minden tiszteletem azoké akik ezt így összedobták ilyen frankón, nem kis munká én ezt tapasztalatból tudom, nem a vaperina ellen indulna bármi is, a vaperina közösségét erősítve születtet egy ötlet, ebbe semmi más hátsó szándék vagy bármi más rossz dolog nincs!! (szerintem ez a topic írásában is megmutatkozik) ott annak az a lényege hogy akár kamerán/akár képernyőt megosztva/akár hang hívásban tudsz segíteni beszélgetni stb… ez egy plusz extra dolog ami teljesen ingyenes. én azt gondolom ez nem egy ördögtől való platform rengetegen használják és szeretik, szóval ez lett volna a lényeg hidd el senki nem akart itt senkinek ártani, én inkább ezt úgy szántam mint plusz opció amiben sok extra van minden erőfeszítés nélkül, remélem hogy ezért senki nemfog megkövezni. legyen szép napod és neharagudj hogy ha az előző bejegyzésemmel esetleg megbántotalak vagy bármi.

Vissza olvasható chat folyam ? :thinking:

egyetértek teljesen,lentebb kifejtettem a véleményem.

nemféltetlen, ha egy egyszerű átlátható dolog van összerakva csak a fontos opciókkal nagyon barátságos lehet 1-2 óra használat után.

és még nagyon sok más opció van ezeken kívül is.

Így is lap bejegyzéses az oldal ugye az kb 30 nap tárolás. Chat adott témában lenne max három napig görgethető. A bejegyzés meg fontosabb dolgok át emelésére illetve ritkábban fel látogatóknak

1 kedvelés

Szó sincs kövezésről, érdekelt a véleményed. :blush:

Chatből tudunk témát csinálni, és témából chatet is. Azért törlődik 30 nap után a chat, mert nem jellemző a visszaolvasás. De ha igény van rá… :thinking: Megbeszéljük. :blush:

pont ezért vannak a bejegyzések hogy hozzászoljuk, én ezt teljesen adom és örülök hogy tudunk normálisan és harag/neheztelés nélkül eszmét cserélni én is ezt prefelálom. köszönöm a kommenteket mindenkinek téged is beleértve.

na most én vagyok kicsit úgy mint ti a discordal így első tapasztalásterén, szóval van egy éló chat? vagy ezt hogy kell elképzelni? témát indíthatsz ahol betudnak csatlakozni és beszélgetni mint egy messengeren? vagy ez hogy működik?

Van fent a menü mellett egy chat ikon. Megjelennek a csatornák, alatta pedig a privát chat partnereid. Ha csatornát hozol létre, akkor a csatornák melletti (jobb oldalon) fogaskerékre kattintva kivalasztod a csatorna létrehozását. Onnantól kezdve látható a csatornád, és bárki beléphet.

Megtalálni csatornát úgy lehet, hogy kiválasztod a csatornák böngészését. Ha most létrehozol egyet, bárki csatlakozhat, vagy akár privát chatet is indithatsz bárkivel. :slightly_smiling_face:

Ez azért van így, hogy csak azt lásd amik valóban érdekelnek, amelyik csatornákat valóban használni szeretnél, és ne kelljen a kismillió között megkeresned a kedvenc csatornádat ahol szívesen beszélgetsz. :slightly_smiling_face: