Dicodes kibeszélő

Mi is azt hittük, hogy a Svédekben bízhatunk! És tévedtünk! Nem kicsit! Ennyi hiba max már csak az MAN-be ill.Renaultba lehet!

2 kedvelés

Ez nam kamion!

2 kedvelés

Nem ez busz Irizar amúgy…Renault-om is volt nekem bejött…

2 kedvelés

Nagyon durva ez a méret, de az a kijelző… számomra annyira “nemdanis”, elvész a minimalista elegancia. :confused: mondom úgy, hogy a héten lettem Dani tulaj, de mindig is csodáltam őket :sweat_smile:

5 kedvelés

Nekem se tettszik az uj dani,de izlesek es pofonok,egy uj 26650esnek jobban orulnek,mint no.6 csak mas formaval,fl80-al :grin:

2 kedvelés

na ez jó 5let…Fl80 deszka kiváló…

2 kedvelés

Pedig kimondottan szép, letisztult a Micro.

3 kedvelés

biztos megszokjuk de nekem is furcsa igy,hogy elöl van a kijelző igy olyan mint bármi más…jó nem de kb…

2 kedvelés

Én igy tudnám elképzelni az Fl80 be épitést

5 kedvelés

https://www.fynemods.co.uk/

Engem igazabol nem hat meg.Ok,a minoseg az minoseg,de a targyakra mindig mint targyakra nezek.Ok szolgaljanak engem,ne en oket.Ez par modomon latszik is​:rofl:De van amelyiken egy karc sincs,pedig mar landolt a konyhakovon.Ha egyszer vennek dicodes-ot ,az valoszinu a 18650-es pipeline lenne.A valasz egyszeru,18650-es dani epp nincs le petit-n(ha lenne egy arban lenne),az ara kb 230€,ez naluk promo code-dal 184€ lenne ,ennyi…

3 kedvelés

7 kedvelés

Elvileg az fl 80 újragondolt chip van benne. Szerintem nagyon ütős lett!

2 kedvelés

Deszka jó van nekem is de nekem a formát szokni kell majd veszek egyet és erőltettem :rofl:

5 kedvelés

Már a KHW oldalán is van!

5 kedvelés

Tegnap este már csak egy volt nekik​:rofl:

3 kedvelés

Februárba lesz egy csomó használt… :thinking:

2 kedvelés

Én is megjártam a hadak útját, de célba értem… 22v3
Ha visszatekintek a múltba azt látom, hogy rengeteg “kidobott pénz” kíséri utamat :crazy_face:
Viszont eljutni a tökéleteshez, véleményem szerint szükséges, hogy kövess bizonyos lépcsőfokokat!!!
Értem én ezt úgy, hogy ha egy kezdő Vaper (ina) kezébe elsőre egy DICODES mod kerül, nem biztos, hogy értékelni tudja…

10 kedvelés

Igazad van…:+1:

7 kedvelés

Sőt,lassan 3 :grin::stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés