Dicodes kibeszélő

Ha már dicodes kibeszélő. A dokkolós töltős okossággal van valakinek tapasztalata?

2 kedvelés

Gondolkodtam a vételén de nem sok értelmét látom mivel van 2db négy ágyas töltöm és nem irodába dolgozom ha irodába dolgoznék vettem volna…

4 kedvelés

Hát igen azon a kis kényelmen kívül sokat nem adhat, ahhoz meg eléggé vastagon fog a ceruza. Csak valahol mégis jópofa dolognak tartom :sweat_smile:

2 kedvelés

én is…néha rámtör,hogy vegyek :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A le petit-n danikbol foleg a pipeline-nak gyartott verziokat lehet kapni.Ma el is kezdtek arulni a Dani micro megfelelojet.

https://www.lepetitvapoteur.com/en/mod-box-/10886-box-pipeline-pro-s-dicodes.html

8 kedvelés

Igen szép ez is de én ellenérzéssel viseltettek a Pipeline kivitellel szemben hogy miért azt nem tudom… :thinking:

Pedig 1:1 ugyanaz,csak atvan cimkezve :slight_smile:
Ugyan ugy a dicodes gyartja.

4 kedvelés

Igen tudom de nem vennék soha…

Ha jol tudom ugyanott rakjak ossze,ugyanabbol csak a gravirozasuk mas.Arban annyi szokott lenni mint a dicodes(le petit oldalan vegyesen van ez is az is altalaban).

2 kedvelés

Ez mar marka elhivatottsag,semmi mas​:grin:

6 kedvelés

Figyelem én is és ezt olvastam róla,hogy ugyan az…lehet öreg vagyok… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ok eggyezunk ki ,hogy a pipeline harommillio clickes,a dani meg harommillio-egy​:rofl::rofl::rofl::+1:

5 kedvelés

na jó :rofl: ez elfogadható :+1:

Ez srácok ugyan az mint az autó! Van aki Suzukit van aki Opelt van aki Subarut van aki Fiatot! Ki mit! És mind a 4 itt készült Esztergomba ugyan azon gyártósoron! Csak embléma más a kormánykeréken meg a hűtőrácson! :rofl: :rofl: :rofl:

6 kedvelés

Na ja ezért van Scaniam :rofl:

5 kedvelés

Melyik típus? Remélem nem a Belgák által összeeszkábált szutyok! :rofl: :rofl: :rofl: Na ez pl nem jó példa!

Bar en is inkabb a qashqaiban hallgatom a renault motort mint egy daciaban​:rofl::rofl:

2 kedvelés

Svéd mimás

3 kedvelés

Nem ugyan abban a gyárban készül! :joy: De csak azért mert él egy kép a fejedben a Daciaról!

4 kedvelés

3 kedvelés