Decadent - Creme Anglaise


Decadent - Creme Anglaise
Gyártó: Anglia
Egy igazi desszert ízt hoztam, egy pazar, pudingos teljes vanília ízzel, barna cukorral és csipetnyi karamellel édesítve. Minden pudingrajongónak feltétlenül kötelező lenne megkóstolni. Sok pudingos ízt próbáltam már és valahogy mindegyiknél volt egy más irányba vezető negatívum. Vagy túl édes, vagy sok volt a vanília, vagy inkább valami mellék íz jött elő benne. Amúgy is a vanília puding szerintem eléggé kényes egy íz.
Na de itt aztán megkapunk mindent, ahogy azt kell az igazi pudingban. Az illatáról nem nagyon van mit írni. Az ízekről viszont annál jobban, mivel valóban azt kapod, amit elvársz tőle. Beszíváskor elcsavarja a fejed az édes vanília puding, majd kifújáskor, kapsz hozzá egy pici karamellt is, amitől még édesebben hagyja el a szádat. Egyszerűen nagyon nehéz lerakni annyira kelleti magát. Az arányok tökéletesen el vannak találva, a vanília és a tejes puding pont annyira édes mintha itt lenne előttem egy kis tálkában a desszert. Egy hónapig érleltem, dédelgettem mint egy kis facsemetét , de megérte kivárni a végkifejletet. Ha van rá mód, és szeretnél egy jó vanília pudingot gőzölgetni a kedvenc sorozatod mellett, akkor semmiképp ne hagyd ki ezt az aromát.

5 kedvelés

Azt hiszem, ezt kifogom próbálni! Nagyon jól hangzik!

1 kedvelés

Elrakjam a másik felét neked?

Kedves vagy, köszönöm, de majd szerzek be! :slightly_smiling_face:
Nagyon jónak tűnik a leírásod alapján, élvezd csak ki :slightly_smiling_face: