The Alchemists Cupboard – The Alchemists Custard


The Alchemists Cupboard – The Alchemists Custard

Származási ország: Egyesült Királyság

@Ispy csomag: 12/4

@Ispy uram harmadik játékosa, ami egy „sokadik” vanília puding verzió a custard-ok tengerében :blush:. Van egy olyan érzésem, hogy már Ti is nagyon várjátok, hogy előkerüljön az az igazi puding, amit még olyan sok teszt és próbálkozás után sem sikerült megtalálni, de nem csüggedek, amint látjátok :blush:, még próbálkozok és keresem ezt az egyszerűnek tűnő desszert ízt.

A gyártó visszajelzése szerint „több mint 80 különböző pudingkoncentrátum fejlesztésének és tesztelésének eredménye” ez a custard, és nagyon ajánlom, hogy olyan is legyen, mint aminek hirdetik a terméket​:blush:.

Az illat: kellemes vaníliás illat, enyhén és krémesen, teljesen rendben van, a könnyebbik része teljesítve!

Az íz: vanília puding :blush::blush:. Már az első kóstolásnál éreztem, hogy ez bizony az lesz, amire már olyan régóta vártam. Kellemes vanília íz, nincsen túlerőltetve, krémesen és lágyan pontosan úgy, mint amilyen a hagyományos puding. Nagyon krémes, szinte már érezni a tej ízét is, a vanília pedig megízesíti az egészet, amitől tökéletes lesz a puding varázsa. Igaz nem édesszájúaknak készült, mivel az édesítés csak minimálisan érezhető, de ez a része pótolható, ha valaki édesebben szeretné pöfékelni. Mondhatnám, hogy tökéletes lehet bármilyen gyümölccsel összekeverve is, de én inkább nem keverném mivel a régóta várt vanília pudingot még csak most találtam meg :blush:. Az édesítést kivéve, ami talán sokaknak kevés lehet, egy tökéletes pudingot gőzölhetünk, ami szerintem nem fog csalódást okozni akár egész napos pöfékelés során sem.

6 kedvelés

Ne keresd tovább…
C_5997381320160_1
Szívesen :hugs::grin:

3 kedvelés

Tök bírom a leírásaid, szinte meg is kívántam, aztán eszembe jutott, hogy 1 ml belőle és dög unalmas lesz az egész. :sweat_smile:

Égettél már oda főzős pudingot? Na, szóval ne cserélj vattát egy darabig :grin:ja, jónak mondom

1 kedvelés

Azért valjuk be, egész jó ez a cucc. Az hogy unalmas lesz egy idő után… Kinek hogy, de mindenképpen egy élvezhető puding a sok xar között :joy:

3 kedvelés

Az a helyzet, hogy nálam a sima custardok elég gyorsan ízvakságot okoznak. :man_shrugging: