D.R.A.M. problémák, és megoldások

Szép estét! Kezd kezesbárány lenni a DRAM! Igaz a levegőcsere még mindíg tortúa, de léellátás, levegőző bejáratódott! :smiley:

4 kedvelés

Szia Elek!
Hát ennek örülök…az afc csere az nem változik… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Az nem! :joy: Aki azt megálmodta, előreülhet! :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Nekem nem gond be lőttem úgy hagytam…

4 kedvelés

A háromnál is ugyanaz mint a 4nél,a kettőnél belül kell cserélni ,de mindbe az 1.5 van :blush:

4 kedvelés

Én vacillálok rajta sajna! Kicsit szűk az 1-es az 1,5 meg tág. Valahonnan be kell szerezzek hozzá egy 1,2-est szerintem az lenne a tuti! Még nem találtam sehol! :grin:

1 kedvelés

5 kedvelés

Hirtelen ránéztem! Rendeltél már innen? Mennyi a szállítás?

3 kedvelés

Khm…29 ojró…annyiért nem :blush:jó nekem az 1.5 :grin:

3 kedvelés

Igen itt vettem a dramot a 4est azt hiszem…igen kb 30euro ahogy @Zolika mondja…

3 kedvelés

Szerintem is nagyon karcsú ez a 3 levegő :frowning:

1 kedvelés

Van komplett készlet is… van olyan tank amihez csak 1db van gyárilag ehez 3db…

4 kedvelés

https://www.vapexperts.gr/accessories/atomizer-accessories/d-r-a-m-iii-air-reducer-by-k-c-mods-full-kit-detail

2 kedvelés

És csak az 1.7 -es :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

olyan is van meg olyan is amihez csak 1.2…én mindig veszek hozzá ezt azt…

2 kedvelés

Azért 4afc 32 euro, tömítés 10euro, szigetelő 10euro, chimney 22euro +szállítás 30euro! 100euro piff anyukám! :upside_down_face: Ahogy Zolika mondaná jó nekem 1.0 újra szétszedem azt szájé! :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Próbáld ki azt,hogy kiveszed az afc.t és a külsö gyürüvel szabályzod…De akinek van pénze lóra legyen zabra is :rofl:

4 kedvelés

Ha van majomra,banánra is legyen :rofl:igazad van ,jövő hétvégén hátha lesz banán :rofl:

3 kedvelés

Amit küldtél tökéletes lett volna, megnyitom a tartalmat. Hát papám az afc-k csak dísznek voltak a tömítések mellett! :joy: :joy: :joy: 0.8,; 1,2; 1,4; 1,6 tudják mit kellett volna a zacsiba tenni! A GT ONEhez 5euro darabja és azt veszed ami neked kell! :wave: Zseniális!

2 kedvelés

Kitalálták a görögög jól de az oldalon van darabra is bár 10 euró majdnem annyi mint a dvarwhoz…bocs 7.9 euró…

3 kedvelés