Nálunk járt a futárt

Sziasztok! Vapeklub rendelés, 1 hét szállítási idő

9 kedvelés

Köszönöm @Ispy, hogy megmutattad az Akirát. Mintha a kezembe méretezték volna. Pici és nem hideg, minden kritériumnak megfelel :slightly_smiling_face:


5 kedvelés

Örülök, hogy pár hete bedobtam ezt a számomra új shopot a topikba…egy tank ajánlása kapcsán. Köszi a hasznos visszajelzést. Lett egy újabb ajánlható shop…amiből egyre kevesebb van sajna.

1 kedvelés

Szívesen! Ja és ne felejtsük el megemlíteni, hogy milyen szép. :sweat_smile:

3 kedvelés

Köszi, éltem is az ajánlással :wink: :laughing:

Áá, nagyon szép. Montam is itthon, hogy egy fehérrel együtt még szebb lenne :heart_eyes:

1 kedvelés

Jó meglátás! :grin:

5 kedvelés

Pfu, most ezt muszáj volt? :joy: :heart_eyes: Lehet lesz még egy kanyarom :thinking:

Passzol a kijelző mérete a bf60-hoz? A fém rész talán ss?..mert képen úgy csillog

És plusz egy kép csak a méretért. 7-es a kesztyű

2 kedvelés

Vifilfutárforint, kérdezném tisztelettel? :thinking:

50€-ig → 10€,
50-100€-ig → 7€
100€ felett → ingyenes

olyan fehér akira van nekem is nem egy rossz mod azon van a dvarwom​:grin::sweat_smile:kifejezetten jó kis modocska​:grin:


Nekem ennyit ad be a vapeklub-ról…

2 kedvelés

https://vapeklub.sk/ :wink:

1 kedvelés

Kedves tőled vapetárs, de ugyanaz mint az előbb… nem teszem fel újra ugyanazt a képet…:grin:

pedig itt is oké

Jelenleg a svajci-német határon vagyok. És a Svájci szolgáltató van bent. Lehet emiatt nem engedi…

1 kedvelés

Ja, azt is írják, hogy előzetes egyeztetés után ha mód van rá elküldik csomagpontra is…ez neked különösen fontos lehet

1 kedvelés

Szerintem tudják mennyit költesz vépre, ezért inkább bannoltak. :joy:

1 kedvelés