"Csengetett a futár"

Az aksid valószínű azért van leragasztva mert Lii-s HG2-es aksi,akkor szokták leragasztani.

1 kedvelés

De miért?:wink:

Persze jók ezek a gyűrűk de akkor már
https://fr.aliexpress.com/item/32836693547.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.1a937519oYpTul&algo_pvid=65d50721-8158-4217-8a53-5b5d5b859745&algo_exp_id=65d50721-8158-4217-8a53-5b5d5b859745-9&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"65104289099"}&pdp_pi=-1%3B2.4%3B-1%3B-1%40salePrice%3BUSD%3Bsearch-mainSearch
én ilyeneket használok
Tudom csúnyábbak kicsit nagyobbak de ha megfelelő szint választod nem olyan kirívó szerintem és jobban védi mod ot

2 kedvelés

én még nem találkoztam a jelenséggel de szerintem megnézzem majd azt is amit te linkeltél :smiley:

Az egyikre az van ráírva LGDBHG vagy ha régebbi LGABHG a másik Lii-s a kettő között annyi a különbség hogy ugyan abban a Japán vagy Kínai gyárban gyártják csak az egyiket az LG-nek a másikat saját forgalmazásra. De a jelölésen és az árán kívül semmi különbség nincs a két aksi között.
Én is használok ilyen aksit teljesen jó van amelyik már 4 éves és semmi gond vele.
Öcsém is ennek a gyárnak dolgozik Szlovákiában,ott csomagolják a nagykereskedőknek én is tőle kapom az aksikat.Sokan csodálkoznának hogy mennyiért hozzá lehet jutni ezekhez az aksikhoz…

6 kedvelés

Szia! Jöhetnek…? :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Árulni nem árulod?Még 2 akkuval kevesebbem van,mint kéne​:wink::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A Vaporism is árul gumigyűrűt asszem 160ft darabja :blush::v:

2 kedvelés

Maradok a bordáknál szerintem :slight_smile: bár ilyenkor télen lehet jobb lenne a gyűrű majd rendelésnél bele dobok párat a kosárba

1 kedvelés

Szia. Erről az oldalról lehet úgy rendelni, hogy a chat ablakba írsz nekik, hogy mit szeretnél? Utánvétes fizetés van náluk?

Ha regisztráltál e-mailban írj nekik és utánvét van náluk

3 kedvelés

Hello
Árulni én nem árulom ,csak annyit hozatok tesómmal amennyit használok.
Eleinte hozattam ismerősöknek,de több volt vele a fejfájás miatta mint haszna.

2 kedvelés

Tudom nem ide illő post lesz de ide rakom a név miatt :smiley: Itt nem késik a csomag nem szarakodik a futár
.
https://24.hu/elet-stilus/2022/02/01/csomag-futar-kezbesites-hermes/

3 kedvelés

Szia!!!
Hol is kezdjem?
Rendelni szeretnék egy picot én is csak itt van fekete első szériás pico a vaporism-on.
Emailben írjak nekik hogy Magyarországra küldjék mert nem tudom kiválasztani Magyarországot ugye nincs ott.
Te ezt hogy oldottad meg illetve mennyi volt a futár?
Csomagautomata működik vajon náluk?
Bocsi de nem rendeltem innen soha és a pico miatt nagyon akarok! :innocent:

2 kedvelés

hello,írsz nekik emailt mi kell milyen színben,hogy házhoz kéred címed neved tel szám emailt ès utánvétellel kell fizetni majd ha hozza a futár.Személy szerint autómatába nem rendeltem tőlük még csak házhoz.:wink:

1 kedvelés

a vapingova kódot küld el nekik emailben akkor 7% le jön a rendelésből​:wink::blush:

1 kedvelés

Köszi,hogy válaszoltál,én nem voltam fent.
Én képernyőfotót is küldtem a kosár tartalmáról.Vagyis csak azt küldtem :slightly_smiling_face:Be vagyok regisztrálva,gondolom így könnyű volt a képről a kosár tartalmát kikeresni.Ráadásul én csak azt kérdeztem,hogy ennyi elég-e nekik,ők meg azonnal válaszoltak,hogy már csomagolják is​:slightly_smiling_face:Pár órán belül az ottani futárnál volt.És másnap meg is kaptam délelőtt a Magyar futártól​:heart:

3 kedvelés

Na ne szívás nem is lakunk messze egymástól haha én is rendeltem jó párszor és nekem mindig 4-5 nap …Mi a trükköd ?

4 kedvelés

Mindenkinek köszönöm!!!Így már világos! :wink:

3 kedvelés

Ha engem kérdezel…életemben először full kedves voltam​:wink:Emailban könnyű volt.Előtte csak az oldalról simán rendeltem.Így meg megírtam,hogy …és,hogy már nagyon várom a Picot :heart:Másnap itt volt​:wink::slightly_smiling_face:
Bocsi,hazudtam​:see_no_evil:Most néztem vissza.2 nap alatt volt itt.De az is rekord​:bangbang:(Az eliquidvg küldte a nikes alaplevet másnapra ami szintén hihetetlen​:wink:)
26-án 9:03-kor rendeltem.28-án 9:40körül a kezemben volt a Pico :heart:


2 kedvelés