Coolvape fev 4.5

Arra mondjuk érzékeny! Sógorom vett egy klónt. Abban ezek a levezetők nem is voltak. Gyakorlatilag ott volt a két lyuk,azt ennyi. Mondta,hogy nagyon jó tank,egy baja van vele,letette a konyhaasztalra,nem lehet mozgatni mert akkor folyik,úgyhogy rábukva kell szívni. Otthoni tank. De ízlett neki. :joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Pedig a csöcsöket nem piszkáljuk, ezt mindenki tudja. :grin:

1 kedvelés

Pedig néha muszáj piszkálni :rofl:

Megjegyzem,nem tudom tudjátok-e. Ha elveszne a levezető,akkor mesh lappal kiváltható. Nem okoskodok vagy degradálok senkit,csak nem mindenki szokta tudni.

Ismerem az érzést, ott van, hagyj fogjam már meg…aztán látod mi lett a vége. :rofl:

Na ezt nem tudtam

Nekem egy yftk klón volt, de eladtam…hogy legyen hely majd az eredetinek…csak az ára, ajjjaj.

1 kedvelés

Ilyen mesh lapot felcsavarsz a lehető legszorosabbra,kb. 3-4 centit,és a kapott hengerr betolod a levezető helyére. Akkora hengert kell tekerned, hogy épp belemenjen a lyukba. Tökéletesen ellátja a feladatot.

Na szuper már ezt is tudom .
Csak kár hogy a fev nincs már meg :rofl:

Pótolni!!! :joy: Nagy melegben ,híg levessel,jobb mint az eredeti levezető. Ezzel tuti nem áztat feleslegesen.

2 kedvelés

Van amin nem szabad spórolni! Az eredeti fev, az ilyen. :joy:

1 kedvelés

Meg a byka, az ataman, a prime, a dvarw, a…lista kva hosszú. :rofl:

Igen! Na de egyszer csak vége! :joy:

5, ez a bűvös szám, se több, se kevesebb…ezt eddig is remekül sikerült betartani. :grin:

1 kedvelés

Amúgy a fent említett asztali verziót kipróbáltam, nem tudom milyen típusú klón volt, de nem is hasonlított az eredetire élményben.

Hát én most idenéztem magam mellé a kisasztalra. 8db szett. A másik szobában a sakktáblán még 2 tank. A többit elrámoltam mert azt hittem, hogy pár hetet ki tudok húzni azok nélkül :rofl:

Tudod, hogy nekem kár ennyi szett, mert általában 2, azaz kettő darabot használok, aztán amikor vattázni kéne, akkor lusta vagyok elmosni és megépítek másik 2, azaz kettő szettet és kábé ez a ciklus megy körbe-körbe. :rofl:

2 ízzel én beledöglenék az unalomba :sweat_smile:

1 kedvelés

Velem valami gáz lehet ezen a téren is, ahogy a szokásokat elnézem. Nekem 3 tankban ugyanaz az íz!:thinking:

Ezt értelmezni sem tudom :rofl: