Coil jelölések értelmezése


Sziasztok vaperek. Érdekelne,hogy itt mit jelentenek ezek a számok, mit jelölnek (26x3+38)

Gondolom 3 mag huzal van, 26ga-s és körbe van tekerve egy 38ga-s huzallal. Ami elég fura…

2 kedvelés

Jah értem már. Meg van. 26x3+38(3 darab 26ga-s huzal van körbe tekerve egy 38ga-s huzallal. Így már tiszta kép van.

1 kedvelés

Fura… hát a fused clapton coilok gondolom majdnem mind ilyenek. Több szálbol vannak egybe tekerve , gondolom ezért olyan szélesek a menetek is és egyben így a kész tekert coil is.

Itt a haladó fok:

Hallod erre úgy kidűvedt a szemem mint egy csigának. :rofl:

Claptonoknál így megy. A 38 mtlesként fura, az már valami hajszál vékony cucc lehet.

Ez egy fonott Clapton. Van is valahol a dobozomban. Nagyon jól adja az izeket, csak nehéz vele dolgozni.

  • megnéztem, nincs. Múltkori takarításnál repült…

Tanúsítom, jól adja az ízeket nagyon, engem az zavar benne hogy lomha mint a dög. De a fat rabbit rta úgy adta az ízeket mint egy jó rda.

Pontosan ezt használom én is, tökéletes DL huzal. A 38 szerintem a felizzást segíti és az felizzásig eltelt időt rövidíti. Ellenben azt cáfolnám, hogy nehéz dolgozni vele. A Ni80 tekercsről is jól formázható. Ugyanebből az ss… Na az már tényleg szar :smiley:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.