Citrom ízű banán nincs a banánfán

Sziasztok,
Ugye énekelve olvastátok? Bocs a hülye viccért!
Igaziból azt szeretném kérdezni, tudtok-e olyan aromát, aminek igazi savanyú citrom íze van? Nem süti, nem icetea, nem édes limonádé. Csak citrom. Esetleg max egy kis menta benne.
Köszönöm :sun_with_face:

6 kedvelés

Huszikám Neked nem tűnt citromos túrós (sütisnek) az íze? Nekem teljesen azt adta. Finom, de nem az volt, amit vártam. Tudom, én vagyok a sületlen…

3 kedvelés

Elolvastam a véleményeket róla. Más is írta a citromhéj ízt, de ettől függetlenül jó értékeléseket kapott. Egy próbát megér, bevállalom :slight_smile:

3 kedvelés

Lehet a citromhéj miatt jött nekem azonnal a citromos túrós íz akkor. De nem csak az én ízlelőbimbóim zavarta meg a kis kedves. :wink:

2 kedvelés

Megéri, mert finom!!! Nekem azért volt “csalódás” dupla idézőjelben, mert effektív tiszta savanyú citromot kerestem és vártam. De pillanatok alatt kiürült a flakszi. :wink: :wink: :wink:

3 kedvelés

Én is azt szeretnék, de ha nincs, kipróbálom ezt.

3 kedvelés

Desszertnek semmiképpen sem nevezném. De van valami, ami oan izé… :smiling_face_with_three_hearts: :rofl: :wink:

3 kedvelés

Szia Anikó! 2-3%-ban ütős citrom! 1 próbát megér! https://vape42.hu/termek/iw_juicy_lemon_10ml.html

2 kedvelés

Köszönöm, ez jól hangzik, ezt is kipróbálom :slight_smile:

Supervape-Cactus Citron. Én a kaktuszt egyáltalán nem éreztem csak a citromot ami nekem olyan volt mint amit te keresel, egy próbát megér.

4 kedvelés

Köszi a tippet Laci!!! :+1:

2 kedvelés

Igazán nincs mit.:grin: Majd írjátok meg az élményeket. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés