By-ka teszt

Nos ismételten irnék a tegnapi nap után tesztre érkezett hozzám eme gyöngyszem ahogy zoltán benne hagyta a tekerését hogy azzal is ki lehessen probálni ami azt eredményezte hogy csak gyors vattázás kell neki elsöre wotofo vattát használtam kellemesen csalodva az izekre bár az utánntöltése kicsit meglepö ha nem figyelsz az egész csimli rész ki kapod :). Most jelenleg benne van a második legnagyobb talán 0.2-es szükitö és én khantal huzalbol 2.5magon 9tekerést raktam bele igy kaptam 1.55 ohmos ellenálást most viszont cotn threads vattát használtam és izre az Infamous Baklava ment bele mitne mondjak meglepödtem milyen jol hozta az izét 10.3 Watton!
Egyébként a lé ellátása erösen a Kajfunokra hajaz bár itt a driptipet tekered nem a palástot :slight_smile:

4 kedvelés

Csak egy sanda kérdés utánam iknek kéne továbbitanom?

1 kedvelés

Én úgy látom, hogy Te vagy az utolsó. :slight_smile:
Arról pedig, hogy ki legyen a cél állomás arról a tulaj dönt @Szabolcs_Sebestyen. :slight_smile:
Ha közben mégis jelentkezett Szabolcsnál valaki a tankra, csak nekünk nem szólt, az kérem jelezze, hogy tudjuk mi is követni az eseményeket.

Köszönöm. :slight_smile:

5 kedvelés

Bakker most olvastam vissza a kezdö cikket az utántöltésröl :slight_smile:

5 kedvelés

Sziasztok!
Nálam nem jelentkezett senki, további tesztre.
Tervek szerint az utolsó állomás az Aukció.

Derűs napot

4 kedvelés

oké akkor kihez kell küldenem ha aukcios lessz?

3 kedvelés

Köszönjük @Szabolcs_Sebestyen a támogatást :kissing_smiling_eyes:
Akkor @anon40018559 majd feldobja aukcióra. :blush:

3 kedvelés

Akkor ő már az enyém? Ugyanis @anon40018559 - tól tegnap vásároltam egy By-kát. Azt írja kissé karcos, ugyanis sokat volt használva. Gondolom akkor nagy kedvenc lehetett valakinél. Vagy az egy másik. Mindenesetre a bi-ka tesztre rá kellett kattintanom, ha már megláttam.

2 kedvelés