By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

Ablak? Azt meg én tudok jót :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Én pl.rühelem a sodronyos dolgokat de ebbe az RDTA-is nagyon jó és az RBA-is…A Se-ről még nem tudok nyilatkozni …

5 kedvelés

Az is lesz talán :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Jön a nyár majd télre :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Annak darabja egy jó tank ára​:rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Szezonban a legdragabb​:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

A pénz nem boldogít, csak az amire költöd, egyébként tök jó ez a zene!!! :rofl: :joy: :rofl:

1 kedvelés

Milyen óvatosan fogja meg az ürge, mintha valami gyémánt lenne​:joy:

3 kedvelés

Különben én a Se-be is látok jó dolgot a lé szabályzás szerintem jó…

4 kedvelés

Deep style - Martin Roth.
Deep house zene. Tökéletes relaxáló zene.

4 kedvelés

Iszom szavaidat János! :facepunch: :laughing:

5 kedvelés

És úgy tudom a 8asal kompatibilis…ha az lesz akkor van 1-2érdekes megoldás…mindjárt meg keresem…

3 kedvelés

Mondjuk ilyen sajna, nálam is történt! :face_with_thermometer:
Sürgősen be kell szerezni, sok sok tömítést! :wink: :laughing:

2 kedvelés

Tudom hogy a V8-kompatibilis az SE, de az első szériás YFTK clone-t elk…ák, az óramutató járását is, most már jó, de megvárom az SXK clone-t! :wink: :facepunch:

3 kedvelés

A V9-et találtam meg custom kémény…
image

3 kedvelés

Úgy látom bájka az új trio, meg neeko, meg… :rofl:

Még szerencse, hogy már hét elején megrendeltem, jó nagy dög ez is :grin:

6 kedvelés

Újratekerve, vattázva 28GA/ 5menet/3magon/ Cotn Threads 3mm vatta!! :index_pointing_at_the_viewer: :+1:
A vattázást se lehet elrontani, azaz nem kell ritkítani, szarakodni a vattázással, belerakod aztán hagy szóljon! :wink:

Viszont ezt 30perc volt mire szétcsavartam, megkínlódtam vele :thinking:, béna vagyok vagy mi :joy:, aztán fel az Olasz fórumra, a megoldás 2-3perc mélyhűtő + latex kesztyű, és láss csodát egyből szét tudtam csavarni :smiling_face_with_three_hearts:, gondoltam megosztom veletek ezt a kis szösszenetet! :+1:

9 kedvelés

3as mag? Na ki próbálom…

5 kedvelés

Nekem nem volt V8 igaz, de ha számít amit mondok, valami mennyeien hozza az ízeket, volt már egy pár tankom de azok meg sem közelítik a V9-et! :facepunch:

4 kedvelés

Teljen más ízben…a v8 se rossz.A v9 olyan amire azt mondom ez igen ilyenek kéne lenni az összes tanknak ízre.Jobbal eddig nem találkoztam.Selymesen áramló gőz,hangtalan.

4 kedvelés