By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

Keresem már :grin::grin::grin:én meg azt hittem veszek még egy tripodot​:rofl:

3 kedvelés

Khm…ő nem a trió kategória​:stuck_out_tongue_winking_eye:sokkal,de sokkal jobb​:blush:

1 kedvelés

Csak mondom én 12 éve ebbe a malomban őrlök ez nem múlik csak átalakul előszőr kínai szarokkal kezdtem most meg a drágább dolgok vannak…Mindenkinek kitartás nem múlik el ez soha csak veszünk veszünk… :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Nem is rossz. Csak 27 euró… És az ultem driptip helyett egy szep fekete driptip-el helyettesíteni,… Jol mutatna…

3 kedvelés

Na jó,de én csak márciusban lesz 2 ! Éve és elköltöttem a világ pénzét sz@okra​:rofl:mára megtanultam …azt hiszem hogy érdemes jót venni (igaz ő klón)mert így többe van mint ha eredetit vennék​:blush:
Megint igazad van hallgatok az “öregekre”

8 kedvelés

Bárcsak nekem is mondta volna 12éve valaki hogy kerüljem a szarokat egy csomó bosszúságtól megkiméltem volna magam modból elég 2db Dicodes tankból csak eredeti … :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Na épp ezért ! Tudom "drága"ez a jelszó mindig.
De nálam 3-4klónból…egy jobb eredetit tudok venni és ez nem a pénzszórásról szól !

5 kedvelés

Most már ide, legyszi. :blush: Azt hittem félre néztetek egy pillanatra, gyorsan atraktam. :heart:

3 kedvelés

Gyerekek, mindenki By ka-t akar, nehogy lemaradjak! :laughing:@Lsxtom mikor lesz sxk-s?

6 kedvelés

Nem tudom, várom nézem az oldalt folyamatosan! :eyes:

4 kedvelés

De az eredeti 10 évesen is úgy müködik mint az új…tudom mert az első Kayfunom még megvan és a mai napig használom…

3 kedvelés

1még ott maradt tedd át létszi…

1 kedvelés

Épp az előbb. Köszönöm a megértést. :hugs:

4 kedvelés

Hát tuti amikor lesz pénzem már el is fogy, itt is lemaradok mindig a jó vetelekrol :sob:

4 kedvelés

Nem az Olaszok nagyon rá vannak cuppanva, szerintem örök db náluk! :face_with_hand_over_mouth: :wink:

5 kedvelés

Én úgy szoktam össze rakom a pénzt és a kitűzött célig nem veszek semmit :slightly_smiling_face:
(nem igaz mindig elcsábulok :grin: :grin:)

8 kedvelés

Nem is akarok semmi mást csak a byka-t :grin::joy:

5 kedvelés

Nem is értem miért?Olyan jó ez a byKa… :slightly_smiling_face:Az az igazság,hogy a többi vapesystems termék is kiváló…

4 kedvelés

Háát én tudok másról… :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Jó, de az nem olyan vészes. Mondjuk még gondolkozom a byka alá egy ss modrol​:rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés