By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

Nekem a könnyezéssel volt bajom pl,meg hát olyan a Trio mint egy HP kezelhetetlen de viszont ízre egy jo rta lenne

4 kedvelés

Mint tudod @Janos, beszerzés alatt, van még a 2db Báááájjjjjjkkkkkaaa! :hugs: :index_pointing_at_the_viewer: :facepunch:

4 kedvelés

a brunhilda nem jött be nekem

1 kedvelés

Nekem bejött a Brünhilde is, csak egy jó setup kell bele.

3 kedvelés

Én is rá vagyok készülve egyenlőre klímás kell a buszomhoz…az elvisz egy sapka pénzt de utána indul a nem veszek semmit csak még ezt ezt és ezt :rofl:

5 kedvelés

Az 1ik az enyém lehet?:joy:

Addig bikázunk itt hogy kifogyott a BY-KÁÁÁM​:flushed::flushed::flushed::flushed::flushed:újratöltés​:blush:

7 kedvelés

Hát nem is tudom, de NNNEEEMMMM, mert a testvérek együtt érzik jól magukat! :rofl: :joy:

6 kedvelés

Ezért kell több db.

4 kedvelés

Ismerős helyzet :sweat_smile:1 hónapja vettem a hildát, de mar nézegetem a pandora yachtvape mtl rta-t, meg a damn vape fresia-t. Úgyhogy… No para… Legalább van egy valódi hobby, amire lehet költeni. :wink:

5 kedvelés

Detto, 2-perce töltöttem! :laughing:

3 kedvelés

Jajjjhhhh…nézem már na​:rofl::rofl::rofl::rofl:
És kezdi …:grin::grin::grin::grin::grin:

2 kedvelés

By-Ka V9 :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Ez ilyen egyentank lesz itt az oldalon. :joy:

5 kedvelés

Vagy By-KA SE :wink:

5 kedvelés

Ha már a nejem pandora karkötőt vásárol magának, akkor nekem is jár egy pandora…aztán, hogy yachtvape,… Az már mellékes… Így legalább kvittek leszünk… :joy::joy::joy:

4 kedvelés

Jah,hát igen! Én azt hittem, majd olcsóbb lesz mint a cigi. Ehhez képest, egyre jobban érdekel a byka :joy: és ki kéne próbálni Kinga által ajánlott galaxies-t is. Pedig még csak úton van a Dvarw :thinking:

5 kedvelés

Galaxies egyre olcsóbb, csak mondom. :blush: És valóban nagyon jóízű.

1 kedvelés

Szerintem ő lesz a következő :blush:

3 kedvelés

Nos… Pont erről beszélek…

2 kedvelés