By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

Ennyire még nem bontottam szét.
Ha a gumi tomítesek a helyukon vannak akkor elvileg nem lehet folyás.
Szerintem kondenz.

2 kedvelés

Még nem, teszi a dolgát az atom, ahogy kell neki! :wink: :facepunch:

3 kedvelés

Ha szabadulni akartok a byka-tól keresettek át veszem őket… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ez kedves gesztus :grin: nézd, én először rájönnék szívesen, mi folyt ki 3 nap alatt, és min. Nem nagy mennyiség, de az 510 széles pereme és a tanktalp között ott volt egy réteg.

pára kicsapódás …kondenz

3 kedvelés

Nekem a Dvarw mellett a Byka ami még soha nem folyt meg. Még akkor sem, amikor a két alsó csavar meg volt lazulva :thinking::flushed:

7 kedvelés

Oda, alá? 510 tövétől telibe? Hát, lehet… De nem zárom ki a csavarnál alattomos szivárgást.

Mondjuk, kondenz van felül is. Mármint a driptip belső falán több kiül, mint a többi tankomnál.

Ezzel nem szidom ám, mert bírom amúgy :+1:

Majd nyúzom még egy darabig. Gondolom, amiket leírtam tömítőket, annál több nem is kell bele.

Tőlem szidhatod…nem jó a vattázásod és nálam azért nem jelentkezik ilyen mert én max 13watton hajtok mindent 0.25-kanhalal…

5 kedvelés

Pedig igyekeztem, illetve 8-10 ml kiszaladt belőle amúgy.
A 2.5 stimm nálam is, de clapton.
23.5 watt, dohányos lé. Kicsit többet kér, mint az Expromizer v4. Az ugyanezt hozza 17 Watton.
Köszi, majd akkor finomítok :+1:

Én ni80-al, max általában 13 watt és nekem se folyik, de a huzalnak és teljesítménynek lehet köze a megfolyáshoz?

2 kedvelés

szerintem ez a clapton nem való bele bár láttam olyat aki ezzel használja bár az is 10-en watton

4 kedvelés

Én azt gondolom, hogy dupla kakaón hajtom, ezért többet párolog, erre gondol János.
Amikor “cigizek”, kicsit kell a power jobban.
Csemegénél másik tankok, kisebb watt.

Ja értem! :+1:

2 kedvelés

vattának lehet köze a folyáshoz…de zolinál van kondenz is…

4 kedvelés

Igen, értem! Kondenz nekem olyankor van a levegőzőnél pár apró csepp, amikor cserére érett a vatta :blush:
A drip tipnél nincs és alatta sem

3 kedvelés

A levegőzőnél, meg kívül nem volt nyom. A mod 510 pereme és a tanktalp közt volt egy vékony réteg. Amúgy a driptip falán, és alatta is volt kondenz. Az kondenz volt.
Alul szerintem liquidréteg volt, állagra.

Ok, majd még vizsgálom. Összeraktam, megtekerten, szívtam vidáman 3 napig - egyelőre ennyit volt beüzemelve :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

ott gondoltam én is

2 kedvelés

és vattázással is van gond ha levegőzön is jön vagy kevés vagy el kokszolodott és már össze esett

4 kedvelés

Lehet… Nem köpi amúgy, hanem felgyűlik. Ha fekve szívom, néha a számba ugrik egy pici :grin:az olyankor nem esik jól.

Ok, köszi minden véleményt :+1: lesz próba elég még. Kanthallal is kipróbálom.

Hát ja a fekve használáshoz már igen jól kell tudni vattázni azt a tankot amit fekve akarsz használni.Használd az exp4.az felső levegözésű igy fekve nem fog folyni max megég a vatta​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés