By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

Hát aki időben rendel, annak van. :grin:

9-es és tisvapo

5 kedvelés

Én is megépítem, egyszer, biztosan. Most már megvan, nem olyan sürgös. :grin:

3 kedvelés

Na jó, ide is felteszem a képet. :grin:

9 kedvelés

Néha azt veszem észre, hogy percekig szórakozok a legbuborekkal. Ez szándékos unalomizo gratisz játék a készítőktol? :rofl:

4 kedvelés

Én meg találtam tekerőt a léelzáróhoz. Nem mutatom meg, mert kinevettek. :grin: Tényleg nagyon rossz, ha teljesen be van tekerve, nem lehet megfogni. Befelé persze könnyen tekeredik a fedéllel együtt. Rájöttem, ha egy kicsit dryhitelni akar, akkor ki-be tekerészem akkor feljönnek a légbuborékok, és kap egy kis levest. Az a megoldás nem jó, a régi találmányom, hogy jól megszívom elzárt levegőzővel. Van olyan akkor, hogy az egész tank kiürül e kezemre, meg a ruhámra. Talán valami új vattát kellene találni. Frissen kicsit száraz, majd betörik, akkor nagyon jó, másnap-harmadnap meg kezd bedagadni, és újra dryhit. Csak a By-ka és a Galaxies. Dvarwnál gondolom, a vatta rövidsége miatt nincs ilyen bajom, legalábbis Ni80 claptonnal nincs, bár 2 mm alatti átmérőn és SS huzallal ott is volt már szárazon égés.

1 kedvelés

Nagy fekete bárány neked ez a byka…adnék tippet,hogy használd de nem érdekel téged mit írogatok…(ezt te mondtad) egy nagyon egyszerű finom tank.

6 kedvelés

Az 5Avape klónok milyen minőségűek? Láttam teljes szettben V9-et. De nem akarom megrendelni… :grin:

nekem modba van 5Avape klón frankó

3 kedvelés

Köszönöm. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Kár, hogy ennyinél tovább sohasem jutottál, de azt sem írhatom le soha, hogy nem adtál tanácsot, mert megsértődsz.

2 kedvelés

Adnék de nem bírom a stílusod olyan mint aki 30évig rendőr volt és őrmesterként ment nyugállományba…kreatív vagy nem vagy te tanácsra szoruló rámokólsz valamit aztán jó lesz…

5 kedvelés

Egyelőre annyi van, hogy vagy küszködöm a folyással, vagy használom a léelzárót, de a megnyitásához valami szerszám kell. Valóban találtam valamit, ami vagy kupak volt, vagy műszergomb, de rászorul, és kívül recés, de vagy zsebre vágom, és elveszítem, vagy kífúrtam a driptipnek, de a tankot nem csúfítanám vele. A legszűkebb AFC -vel már megbékéltem, és talán töményebbre aromázom a belevalót, mint más tankjaimba. De lassan hazulról elvinni lassacskán nem nagyon merem. A lével való feltöltése nagyobb macera, mint az alulról töltős Dvarw. Igazán tehették volna a léelzárót valahová máshová. Azt is csak mérgemben írtam, hogy nem kellene az rá. A driptip nem szorul annyira, hogy forgassa. Ráadásul a Berserker driptipjével kaptam. A képeken látom, hogy annak van olyan kerek végű fekete. Ha hosszabb lenne a kémény, és esetleg recés, lehetne kézzel forgatni. Így is tudom, ha nyitva van, de beszorítva kiáll belőle 1 mm, azt lehetetlen kézzel megfogni.

2 kedvelés

Témaváltás! :wink:
A NAP KÉRDÉSE??? 0.6ohm-ot, hány watton hajtsam, tudom csak ???-em? :disguised_face:
A Bááájjjkkkaaa legyen veletek! :joy:

4 kedvelés

Ha semmi más drip tiped nincs csak az amivel kaptad probálj meg egy vastagabb o ringet rá tenni ha az sincs cérnát tegyél alá azt tudod variálni addig amég nem szorul a drip tip mert valóban a gyári az szorul és így könnyebb elzárni és nyitni.Az elzárás elött célszerű fejre forditani és úgy elzárni. ill.amikor nyitod előszőr csak egy tekerést nyitni.Az is gond lehet,hogy nagyon össze húzod elzárod nem kell annyira csak a nyilás legyen eltakarva…ezt szétszedett állapotban a palást nélkül csak a kéményt rátekerve látod és be tudud gyakorolni.Valahol irtad,hogy kitömöd a kazán teret nem kell elég úgy meg vattázni mint a dvarwot…

7 kedvelés

10…de a végső megoldás:42

6 kedvelés

A válasz az, hogy talán, de végleges. :joy: :sweat_smile:

3 kedvelés

:rofl: biztos? Többször atszamoltad? :rofl:

3 kedvelés

Ez ma már a második utalás. Pedig a törölközőnap még messze van. :grin:

1 kedvelés

Kétszersültem is van meg fogkefém… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

úgy látom a klónok azért nehezebben működnek…talán ez egy kicsit összetettebb tank nehéz jól lemásolni…

4 kedvelés