By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

Igazad lett, mint mindig. A Berserker driptipje hozzá végkép nem jó, de van másik. A Siren driptije az egyetlen fém, ami van nekem, a leghosszabb, és a legszebb. O -gyűrűt már a kezdetektől fogva próbálok valami szorosabbat találni rá, de még így sem, hogy 4 tankom van, azoknak az összes tartozékával együtt. De be is lehet valamivel tekerni. Egyébként arra én is gondoltam, hogy a klónnál véletlenül rövidebre méretezték a kéményt, vagy magasabbra a palástot a kelleténél. Talán valami kávéautomatába való O -ring, vagy ha nem, marad a cérna. Tegnap ideiglenesen betekertem celluxszal, de csak azért, mert nem értem rá keresgélni. Már így is jobb.

3 kedvelés

Szervusz János !

Szívemből szóltál ! Én megoldottam van egy ignored gomb és megoldódik minden ! :wink: :innocent: :hugs:

4 kedvelés

Azt nem szeretném…inkább megpróbálok segíteni…bár egyre nehezebb öregszem…lehet mindenki rossz passzba így állok hozzá…aztán majd kiderül.

5 kedvelés

19 bejegyzést új témára osztott fel: Fa megmunkálás

Csak úgy mondom ilyen is van és nagyon jó:

4 kedvelés

Használ valaki ilyen deszkával szerelt modot?
https://pwm.one/shop/index.php?route=common/home

Nos, úgy néz ki, hogy elsőre sikerült megépíteni a byka v9-et és a kayfun prime-ot is. Ami azért nagy szó, mert nekem nem szokott, meg amikor megláttam a prime deckjét, akkor kicsit összeszrtam magam, finoman fogalmazva. De valami csoda folytán működik, szóval én ajánlom mindkét tankot, aki ingert érez rá. :+1:

Nincs dryhit, nincs folyás, nincs szörcsögés, van íz.

Ha kell, egy hátrány, azok a driptipek, nekem egyik sem esik szájra, szóval a bykára is majd vadásznom kell másikat.

8 kedvelés

A Prime az egy kis csoda cucc :+1:sajna még csak 1 van (pedig klón).
Tekerni kellett megtanulni.

1 kedvelés

Még kezdő koromba kb. 3 éve, most már inkább 4 éve volt már nekem, de azzal sokat szívtam, sehogy sem volt jó, de ez a yftk klón eddig működik.

2 kedvelés

Vak tyúk is talál szemet :rofl:

5 kedvelés

Tyúk? Kakas lesz az…

:rofl:

5 kedvelés

A szopóka rész a Bááájjjkkááánn, nekem se jött be! :joy:

2 kedvelés

Tény, ami tény. A By-ka V8 -at elég szegény AFC kínálattal adták. (3 kerek) De amit én gyártottam hozzá, azzal az ízek: super+super! Az eredeti diptipjét sajnos sohasem láttam. Szerencsémre a Siren2 driptipje 100 x jobb, mint a Berserkeré (Rövid, gömbölyű végű, fekete műanyag, a Siren 2 gunmetal fém, műanyag végű szopókával a végén.) Csak a képeken látottak alapján tippeltem, hogy azt kaphattam hozzá. Végre beérett a mindennapos használatra. Amióta elkészült hozzá az új 3 lyukú AFC, le sem teszem többé. Az lett nálam a number one.
Műszaki rajz, elnézést, ha nem elég egyértelmű. A 2 db 1-es furat a 4-es csavar sliccelésébe lett belefúrva ferdén, kb. 45 fokban. A csavar feje eszterga híján köszörülve lett 6-ról 5mm-re. Kívülről húztam rá egy szilikon csövet, így a folyadék nem hatolhat be oldalróla résbe. Tekerés: Ni80 28/40 clapton, 2mm magátmérő, 8 menet. (Nálam így kerek 1,00 ohm.) Alulról 2 mm -es fúróval fúrtam bele, a csavarfej furatai 1 mm átmérőjúek. Anyaga: vas (Fe).
By-ka_afc_new

2 kedvelés
4 kedvelés

Zsír a promó! :+1:

1 kedvelés

Kár,hogy Dl-lesz…

1 kedvelés

Ahogy nézem Alin már van Báájjjkkkaaa SE, ahogy @Janos_Groszeibl mondta a alap Vaperina tank! :+1::shushing_face: Vegyétek-vigyétek! :laughing:
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20220305112036&SearchText=by+ka+se+sxk

7 kedvelés

ha még nem láttátok volna :grin:

4 kedvelés

Elmond mindent: Jó rohadt jó :slightly_smiling_face: :+1:

4 kedvelés

Jó,jó,de most nem vehetek semmit :rage:
Letiltottam magam :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés