Bug vagy feature? Vinci X

Megjött pénteken végre a Vinci X és nagy megelégedésünkre fincsi is.
No de.

Pénteken beleraktam a hozzá küldött 0.3 porit, minden rendben volt, kb így nézett ki:
(random stockphoto)
Voopoo-Vinci-X-70W-elektromos-cigaretta-pod-keszlet-szinek-teablue

Tehát barnás kijelzőszín.

Na vasárnap észrevettük, hogy az én képen látható KÉK kijelzőszínre váltott illetve megjelent az RBA felirat a kijelzőn.
Illetve most engedi 40 watt fölé nyomkodni.
(Amúgy jobban tetszik a kék, utána is néztünk, hogy valamit elnyomkodtam és átállítottam, de nem. :D)

Mi miatt lehet ez szerintetek?

Hozzá kell tennem, hogy minden rendesen működik, nem szívtam amúgy 40 fölött, biztosan valami érintkezési probléma, inkább ezt csak azért kérdezem, mert több szem többet lát.

Mellesleg már tegnap észrevettem a kezdődő kopást, valószínűleg a karikagyűrűvel nem barát ez a lakkbevonat, de bármelyik pillanatban megjöhetnek a tokjaim, csak azé érdekes, na.
Egyébként pont emiatt húzódoztam a rendelés ellen, hogy úgy szét fog kopni, mint az uram Drag 2-je. (Aki amúgy megérkezett a Vaperinára @cpt_syph néven.)

7 kedvelés

Nekem nem Vinci van, hanem Drag és ez egy feature. Ha megnyomod a tűzgombot 3x akkor vált. A Drag-nek 3 üzemmódja van, azokat lehet így váltani. Szerintem itt is.

6 kedvelés

NAHÁT! TÉNYLEG!
köszi :smiley:

7 kedvelés

Szia a Vinci X-nél ez a kék háttér az RBA tehát építhető porikhoz való(illetve 510 adaprettel rátehető tankokhoz) Annyit tesz hogy a chip tiltását kiiktatja,ami érzékeli a tekerést és nem engedi túltekerni a wattot,ezzel védve a porlasztót.4 gombnyomásra vált.

2 kedvelés

igen, ezt tudtuk, kíváncsiak is voltunk, hogy fog kinézni a Brünhildával, ami a képedről ki is derült. :slight_smile:

1 kedvelés

Az adapterre majd figyelj oda,mert a középérintkező pin,az a kis réz pöcök hajlamos kiesni mikor leveszed a gépről.Egy gumi gyűrű tartja és ha a kazán 510 érintkezője nagyobb,kitolja alul.Ja és kicsit mozoghat az adater,ezért az ellenállás néha elkúszik,de csak meg kell igazgatni és máris jó.heti 2-3 alkalommal vedd ki és törölgesd át az oldalát,mert megeshet hogy a kondenzlecsapódás miatt(Dvarw alul levegőzik,és mikor lent jön a gőz,ott kicsapódik) az adaptr oldalánál nedvesedik a foglalat.Brünhilda fent levegőzik,de nála is jelentkezik,szerintem egyszerű hőhíd jelenség.

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.