Szeretnék információt kérni vagy tapasztalatot

Szép Estét mindenkinek!
Mivel új vagyok itt s elolvastam a szabályzatban foglaltakat remélem maradhat.
Azt szeretném kérdezni hogy öcsém 20 éves le szeretném szokatni,Mtl-el próbáltam s vettem neki alap készüléket de nem jött be neki.Itt az oldalon árulnak Voopoo Vinci X-et s azt néztem ki neki egyrészt hogy leszokjon,másrészt karácsonyra is! Több Dl-es készüléket próbált már s beleszivott mert megengedték neki hogy beleszívjon s bejött neki.Ezért gondoltam a fent nevezett készülékre!
Tanácsokat válaszokat,megköszönöm!
Üdv:Matyi

2 kedvelés

Szia Mátyás! Ha bejön a tesónak a “modpod stílus”, a VinciX nem rossz választás. Hasonló korú egyenesági leszármazottam ugyan már kinőtte a Vincijét, de semmi pénzért sem válna meg tőle. Faék egyszerűségű felépítés, könnyű kezelhetőség, cserélhető 18650 akku, a készülékben történő töltést is egész jól tolerálja, feltéve, ha ez nem mindennapos tevékenység. A levegőzés minimálisan szabályozható (2 állás) a podfej megfordításával. Egy kis ragszalag a levegőzés nyílásaira azért további csodákra képes. A porlasztók könnyen beszerezhetők és megfelelő használat mellett elég sokáig is bírják. A feltöltés egyszerű, a feltöltőnyílás “szilikon záróbiszbasza” azonban nem a legjobban eltalált alkatrész. Hajlamos a szakadásra, mi rendszeresítettünk egy kozmetikai csipeszt e célra (érdemes felvállalni a “hovatűntaszemöldökcsipeszem vitákat” a tulajdonos hölggyel :wink: :smiley:). A kijelzővel sem volt gond, bár az “előlap” hajlamos a kisebb-nagyobb karcolások begyűjtésére. Minimális odafigyeléssel ez orvosolható. A podfej illetve a porlasztó hajlamos a kondenzációra, könnyezik alaposan, sőt időnként már zokog, de bőven kezelhető a mértéke, podfej kivesz, törlés és kész. Az ízekkel sincs gond, meglepően kellemes az ízvisszaadás. Sok sikert a vásárláshoz, nincs is szebb ajándék, mint egy vape eszköz! :wink:

5 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.