Brunhilde 103 Rta

Sziasztok!

Nem rég vásároltam(2 hete kb) az itteni ajánlások alapján egy GeekVape Aegis Max 2 és egy Aspire Nautilus 3S Tankot.A cél ugye az analógról való átszokás… Azóta analóg nulla, és nem is kívánom.
Most viszont szeretném kicsit jobban beleásni magam a témába,így elkezdtem nézegetni építős tankokat.
A címben említett Brunhilde tank felkeltette az érdeklődésem.A meglévő moddal szeretném hajtani és az a kérdésem,mit kell még vennem hozzá?
Szeretném ha jódarabig kitartanék a hozzá rendelt dolgokkal.Azt is bele kalkulálva,hogy első pár tekerés valószínűleg a kukában végzi.
Remélem ez nem számít reklámnak ,innen szeretném megrendelni: https://theliquidcity.com/brunhilde-1o3-rta-silver
A felsorolt csomag tartalmát követve ha ugyan azokat berendelem pluszba van értelme vagy másfelé kellene elindulni?
Remélem érthetően írtam le és nem túl zavaros :smile: .Próbáltam olvasni a témában,de mire azt gondoltam értem addig egy másik leírás,poszt alapján már össze zavarodtam.Így ismét szeretnék segítséget kérni!
Köszönöm előre is a segítséget!

Brüncit ne, inkább nézz mást.

2 kedvelés

Egyet értek Ispy-vel, a brünnhilda nem is kezdőbarát tank meg ha belelendülsz is van sokkal jobb.
Nehéz a vattázása, az ízvisszaadása is gyenge.

2 kedvelés

Szia. Volt Brüncim, én sem javaslom, nehéz betörni, hogy jó legyen. Helyette inkább (ha már rdta-t néztél) akkor Ambition Mods Ripley-t ajánlanám.

Egyébként, mivel független oldal vagyunk, itt semmi nem minősül reklámnak. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

A Ripley nagyon jó ízű tank, de mtl, a 1o3 meg nagyon DL.

2 kedvelés

Szia. Van Brunhildem, ahogy előttem is írták nem kezdő barát, hanem egy nyűgös dög. kezdőként mással jobban jársz. Haladóként is. :joy:

3 kedvelés

Ebben a nautilus 3 megkevert engem is.
A dl brünci folyik is a felsoroltak mellé :rofl:

Mint hobby dl-es egy klón Dvarw fl dl-re mindenképpen beruháznék, optimális tanuló tanknak bizonyult számomra és azóta is napi használatban van. Magasabb 0,5-0,7 Ohm-on és 15-20Watt-on is kíválóan elpöfög, megfelelő élmények mellett.

…amúgy mindegy mid van, de legyen mellette egy Dvarw is! Rákapsz és nem ereszt. Elsőre nem ezt gondoltam, de egy kis gyakorlás után letehetettlen lett.

6 kedvelés

Tudom más kategória,csak teljesen nyitva használom és néha úgy érzem lehetne több is. :slight_smile: azért gondoltam dl felé nézelődnék.

2 kedvelés

Nem nagyon lehet kapni…

Hamár DL, akkor Hellvape Dead Rabbit,Fat Rabbit,Destiny,ízre,gőzre mindhárom jó,szerintem.
Truck Vape GIF

4 kedvelés

Igaz. Ez mindig bezavar, mert maga a Vapefly kooperált a German 103-al az MTL Brünci esetében is. Kérem nézzetek el tetszőleges irányba. Köszönöm. :blush:

4 kedvelés