BP Mods Tomahawk

Sziasztok!
image
Rendelkezik vele már valaki? Pár kérdésem lenne.

1 kedvelés

Egy tangerint már láttam valakinél…

1 kedvelés

Én is kíváncsi vagyok, benne van a kívánságlistámban…

2 kedvelés

Én egyedül a Squonk Adapterben látok fantáziát. Arra lennék kiváncsi egy 24-es solo modon, folyásmentesen tud dolgozni vagy nem. Mert elvileg bármilyen moddal meg lehetne hajtani! Szóval ennyi lenne a kérés! :sunglasses:

Ahogy láttam a képen ő nem a squonk- al akarja használni…

Ha csak a squonk érdekel azt külön is meg lehet venni.

Jelenleg 7db van raktáron. Nem igazán láttam máshol külön árusítva.

1 kedvelés

Tudtommal még a Cthulhu gyártott hasonlót, olyanom van, tökéletes számomra:
image

A Tomahawk-ét szintén lehet külön, szólóban is megvásárolni, kb 6000Ft:

Talán “gumifedél” miatt aggódnék egyedül, azt esetleg könnyen érheti baleset:
image

A mod is nagyon szép és a squonk adapterrel még univerzális is. :heart_eyes:

Nekem kb jövő hét közepére érkezik meg ha addig tudsz várni elmondom a véleményem :wink:

2 kedvelés

Sajna Cthulhuéból indultam ki! Az egy rakás f@. Azért érdekelne a BP hogy oldotta meg szerkezetileg. Mert a 10 dodos történet takába vágna egy Dánielt eret vágnék magamon! :grin:

Időm az van! :grin:

Jó nekem a f@ is, bármit jelentsen. :hugs: :peace_symbol:

1 kedvelés

Érdekes, nekem maga a mod tetszik, narancsba :grin: a squonk feltét nem hozott lázba.

2-3 pontosítva 3 palack tisztítás és felöntés után minden honnan dőlt a lé. 101pro-t elrendezte egy életre! Sajna az szégyen volt az a squonk megoldás. 9.99 dodo volt. Még a gőzlérparaszt ültette be a szikrát az agyamba. Imába is foglalom a nevét a mai napig! :grin: Lehet a BP-nek jobban sikerült megálmodni. De ennyi pénzmagért csodát megint nem igen lehet várni, szerintem. Bizzunk benne tévedek!

1 kedvelés

Szerinted milyen színben rendeltem :thinking:

Tangerin. :joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Szia! Bár még csak pár napja van nálam, de amire tudok szivesen válaszolok!

1 kedvelés

Szia! Próbáltad solo modon a squonk adaptert?

Nem egyenlőre még nem juttottam el odáig, de ha kiprobálom leírom a tapasztalataim!

2 kedvelés

Szia!
4 teljes újratőltés után semmi problémát nem fedeztem fel, folyni nem folyik, a tubus kicsit puhább mint a topside dual-on.
Viszont a feltöltő lyukat takaró gumi tömítő az szerintem gyorsan tönkre tud menni! Jobb minőség mint a pod fejeken levő, de ami el tud romlani, az el is fog véleményem szerint.

2 kedvelés

Köszi az infót

1 kedvelés