BOZZ PURE – Banoffee


BOZZ PURE – Banoffee

Gyártó: Német

Kiszerelés: 10ml aroma

Javasolt mixelési arány 5-7%.

Az eddigi tesztek során, talán egy kávés teszt volt. Ennek oka egyrészt, hogy nem sok van a piacon, másrészt pedig nehéz jó kávés cuccost találni. Úgy gondoltam, ez az aroma talán megér egy misét és lesz is mit írni róla. Amit ígértek, többféle kávét banánnal, elég csalogatónak találtam ahhoz, hogy egy bemutató tesztet csináljak belőle. A készterméket DL és MTL tankban is próbáltam, kíváncsiságból melyik milyen ízt hoz ki belőle. Az illata igazolja a leírást, egy jó adag kávé egy halvány banánnal a háttérben. Mindkét tankban a kávé dominál, ami az MTL szettben talán egy kicsit kapucsínós ízvilágot mutat be, ezzel szemben a DL szettel viszont egy karakteres kávé ízt kapunk. amiben néha ki lehet érezni a banánt is. DL-ben erősebb, MTL-ben kicsit krémesebb. A DL tankban, mivel magasabb a teljesítmény is, nekem jobban ízlett, de mindkét setup-al tökéletes élményt lehet kihozni belőle. A „Többféle kávé” ízt, nem igazán lehet megkülönböztetni. Mondjuk én se vagyok kimondottan kávé szakértő, de egy jófajta kávét kapunk, az biztos. A banán nagyon halvány, néha érezni az illatán, néha pedig az ízén lehet felfedezni. A kávé irgalmatlanul gőzölteti magát, kicsit selymes, nem túl édes, egy reggeli intenzív presszó kávé jellege van. 5%.os keveréssel, ami teljesen megfelelt az én ízlésemnek, egy tökéletes reggeli kávézós feelinget kaptam, amit bátran ajánlok nektek is, mivel árban és minőségben hozza a leírtakat.

7 kedvelés

Érdekes kombó :slightly_smiling_face: akkor nem Bravos+gumicukor? :grin:

1 kedvelés

Áh, kávé, az is van itthon heart attack és irish cream. Na majd azt is küldök. :sweat_smile:

2 kedvelés

Érdekes de amint írtam a banán nagyon gyengusz benne

2 kedvelés

Lesz miről írni :heart_eyes:

1 kedvelés

Mondanám, hogy akkó minek? :grin: De ok, millió fantáziaíz kapható már.

1 kedvelés

Ha kivárod, lesz. :joy:

1 kedvelés

Lehet valakinél máshogy jön elő, de benne van az tuti :rofl:

1 kedvelés

Irish cream volt már, ízlett nekem.Csak arra kellene emlékeznem honnan rendeltem. :thinking: :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Végre egy ‘ajánlott’ kávés… :drooling_face:

3 kedvelés

A kv-s banán és a banános kv között akad egy kis különbség :grin: ez eszerint határozottan banános kv. (Nyomokban mogyorót…:roll_eyes:)

1 kedvelés

Hello én vaporism ról végig rendeltem az egész családot már BOZZ -ból és egyik sem volt csalódás. Nekem a Peach Bullet volt a legjobb :slight_smile: Bár én 10 % ba kevertem mindet 50-50 be ˇˇ bár mint tudjuk ízlések és pofonok . De ha onnét rendelek valamit tuti rendelek még belőlük.

3 kedvelés