Le Vaporium - Café Gourmand


Le Vaporium - Café Gourmand

Gyártó: Francia

Kiszerelés: Shortfill

Részemről teljesen ismeretlen gyártó egyik terméke kerül bemutatásra, amit ismételten Peva71 juttatott el hozzám tesztelésre. Egy különösen ínyenc kávé, amely desszertként is fogyasztható. Igazi édesség: dohány, kávé (természetesen), vanília, vaníliakrém, karamell, mogyoró és egy csipetnyi kókusz jegyei is megtalálhatók benne. Ez egy igazán összetett és bonyolult íz, rengeteg összetevője van a kávé mellett. Fel is vetődött bennem a gondolat, milyen setup-al kezdjek is hozzá a tesztelésnek. Egy mesh lapos tankot választottam, talán ennél jönnek ki legjobban az ízek, mivel mindenről szeretnék beszámolni. Az illata finom és könnyű kávé. Beszíváskor egy lágy, nem annyira markáns kávét kapunk, mely mintha tejszínes és krémes lenne. Egy picit édes, viszont nem tejeskávé jellegű. Kifújáskor már érezni rajta a vanília keveredését a kávéval, ami nagyon kellemessé teszi az összhatást. A dohányra és a mogyoróra csak hosszabb gőzölés során lehet felfigyelni, mivel csak csipetnyit csempésztek bele, hogy még pikánsabb legyen a hatás. A kókuszt nem találtam meg benne, ami talán még különlegesebbé tette volna a levest, de így is elmondható hogy igazán különleges ízvilágot alkot. Megemelem a kalapom a francia gyártó előtt, mivel egy rettenetesen finom reggeli kávét alkottak, megspékelve a hozzá illő adalékokkal, ennél fogva megérdemli részemről a prémium pecsétet.

5 kedvelés

Megnyugodtam :blush:
Féltem, hogy ami végre szerintem is jó, az meg pont neked nem fog izleni :blush::joy:

1 kedvelés

Ezt tényleg nagyon eltalálták, kíváncsi lennék a gyártó többi termékére is.

Én csak ezt próbáltam tőlük. Na majd megnézem milyenek vannak még nekik

1 kedvelés