Boro készülék választás

Szia Richard!

Sorolnám az objektív elönyeit:

  • Jó minőségű és erős anyagokból készül. Körbe aluminium, kicsi és könnyű is egyszerre. Nagyon kicsi és nagyon könnyű. Nem fogja elhúzni a zakód vállát… :wink:
  • Erős mágnesek. A betekintő ablakos oldalát sikerült egyszer figyelmetlenségből fejjel lefelé visszaraknom rá és vért izzattam mire sikerült visszaszednem a letakart “körömnyílás” nélkül. :muscle:
  • Jó software lakik benne. Egyszerű és pontos. Tc ill. VV és persze VW üzemmódban is megbízható. :sunglasses:

Sorolnám a szubjektív előnyeit:

  • A gyári tank kis kazánterével remek ízekkel hozza számomra az mtl érzést.
  • Baromira elegánsnak találom. Semmi cicoma és kikapcsolható a “disco fénye” is. :heart_eyes:
  • Egy újjabb Polipososos Cthulhu a gyűjteményemben. :octopus: :pinched_fingers: :grin:

Szubjektív kényelmetlenségek:

  • Kicseréltem a gyári driptipet olyanra, ami egybe van szerelve a leszorító gyűrűvel, így mivel sokat vagyok úton, szerszám nélkül is könnyen szétszerelhetem, bár a nyitáshoz egy 10 Ft-os is megteszi. :shushing_face: :stuck_out_tongue_winking_eye:

>>>

  • Sajnos sok Boro tartályra igaz, a levesbeöntő nyílás gumifülével nekem néha meggyűlik a bajom. Menet közben számomra nehézkes az újratöltés töltés. Volt már, hogy mellé ment, de igazából ez a kis nüansz betudható a vaksiságom és bénaságom rovására. :nerd_face:
  • Adapter és egy másik mod is kell az újraépítéshez, nyaralásnál ne felejtsd otthon! :wink:
7 kedvelés