Blaze solo RTA első építés

Sziasztok!
Életem első építése​:slightly_smiling_face:
Blaze solo RTA, fumytech quad core fused clapton, bp mods vatta.

Egy sub-ohm kazánhoz képest tényleg elképesztő az íz vissza adása, talán egy kicsit mehetett volna még a ritkitás, de elsőre jó lesz: ))
Az lenne a kérdésem, hogy a kicsit már-már “túl” meleg gőzök ennek is köszönhető, hogy sűrűbbre hagytam a vattát?(40-60w között használom 70/30 vg/pg)

0,20 ohm a gyári adat, és 0,24-re jött ki nekem az ellenállás. Ez probélma lehet, vagy nem számít nagy eltérésnek?



1 kedvelés

Leginkább ezért meleg.

1 kedvelés

Köszi. Egyébként nem zavaró, teljesen jó. Csak furcsa volt elsőre, főleg egy sub-ohm-hoz képest. Kisebb coilt nem szerettem volna, mivel elég nagy a tér, remélem jó lesz hosszú távon.

jónézezki!
Ha keveset ritkítasz, akkor lánc vape-elésbe dry hit-el, az hogy meg az ellenállás mennyire jött ki a végén nem igazából számít.
Ha nem köp forró liquidet a szádba, nem gurgulázik és nincs dry hit sem akkor csak így tovább :smiley: :ok_hand:
De szép nagy coil. persze hogy meleg :smiley: főleg ha 40-60W között a 60-hoz vagy közelebb. Amit lehet meg is kíván, de azt neked kell kitapasztalni, hogy hogyan jobb. Ha sub-ohm kazánoknál mesh-es porlasztót használtál akkor igen, a mesh általánosságban szólva sokkal hűvösebb vape élményt nyűjt mint egy hatalmas clapton.

3 kedvelés

Köszi​:grinning:
Igen, mesh porlasztó volt. De így egy nap elteltével hozzá is szoktam, hogy ez egy másabb kaliber, és teljesen bejön. Szerencsére az említett probémák közül semelyik nem jelentkezett. Már csak idő kérdése, hogy kitapasztaljak mindent.

1 kedvelés