Biztonság- felesleges vagy hasznos opciók

Sziasztok.
Sok képen láttam már hogy sokak több mód ot használnak egyszerre vagyis nem csak egy tank bol szivogatnat hanem egy nap több tankbol vátogatják az izeket.
A kerdésem a következő.
Mivel valamikor egy egész napot a munkahelyemen vagyok nem tudok rá pillantani a módjaimra és a kazánjaimra hogy nem e folytak meg illetve nem e
Áztak e el a megfolyt kazántol.
Megfordult a felyemben hogy stand ra rakom az osszes kazánom és amikor használni szeretném akkor tekerem fel a mód ra.
Használat után pedig le tekerem és vissza teszem a stand ra. Lehet hogy azzal teszek kárt a mód ban hogy folyton tekergetem ra a kazánokat és tonkre megy a menetezése vagy esetleg a kazán 510-es csatlakozója sinyli meg vagy a mód csatlakozója?
Vagy ha megfolyik a kazán és be ázik a mód?
Na akkor szerintetek melyik opció a hasznos?
Vagy hadjam rajta a mód on és kész.
Ugye a liquid szabályozós kazánoknál elzárom a szabalyzót.
De pl egy dvarw vagy ami nyitott fix alsó levegőzésűnél mi a teendő.

2 kedvelés

Én tekergetem és teszem a stand-re :slight_smile:

2 kedvelés

otthon hagyom eljövök le tolom a 12 órámat de nem veszem le a tankot a modrol sosem folyt még meg.:blush::wink:

3 kedvelés

Felsőlevegőzésű tankra váltottam…nem folyik meg :slightly_smiling_face: Amúgy tengerszinti magasságon egyik jól vattázott tanknak sem szabadna folynia…szerintem. Ha mégis akkor az konstrukciós hiba.

2 kedvelés

Nekem idaig eggyik sem folyt meg.
Igyekszem jól vattázni de hát barmikor hibázhatok.
Ha meg tekerek egy kazánt akkor általában próba slukk után a stand en hagyom a kazánt amíg betörik a vatta.
Ha nem folyik egy óra mulva tekerem a mód ra es szivom.
De onnantól kezdve rajta hagyom a mód on.
Igazából a nyár miatt jutott ez az eszembe amikor 30 fok van a panelban es higul a liquid

3 kedvelés

Nyári forróságban, 1500m feletti hegyeken, repülőn a VG többletű leves lehet még megoldás

2 kedvelés

Mondjuk magasabb helyeken.( 3-emelet) :joy:
Csak dohany kivonatos illetve dohany izű aromáim vannak 50pg 50vg re keverve.
Csak mtl-be.
Ezért érdeklődtem hogy melyik a biztonsagosabb verzió az említettek közül

3 kedvelés

Szia!
melóba le fel tekergetem az rta-at.És egy kis tartóban fekve fejel lefelé repkednek a buszba…otthon napokig állnak tartóban.Csak azt hagyom a modon amit használok ez 4-5db …ami megvan tekerve az standba van a többi dobozba.

7 kedvelés

40 napja használt v1 Dvarwom ma folyt meg először. Isten tudja, mi jött rá. Oldalfekvésben volt. Egy kis tokban, a modon. Ez a pót melós ecigim. Eddig sosem szaladt meg. Mondjuk egy próba Rayon vatta vége van most benne.
Baconnal előtte sosem folyt meg. Amúgy nem tekergetem folyton fel-le. 5 modon 5 tank. Felkapom amire rákívánkozok. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nalam ugyan ez :+1:
Ezért vomtam kivancsi hogy ki hogyan oldja meg a mód vedelmét.
Annyi hogy én 7 gépből pofekelek egy nap.
A 8 adik a szaladgálos módom.
Mindegyiket használom ha otthon vagyok.
Ezért nem biztos hogy állandóan tekergetném a kazánjaimat a gépekre.
De lehet ugy okosabb lenne.
Nem tudom.

1 kedvelés

Zárd el a levegőzőt. :slightly_smiling_face: Ha nyitod, és véletlen megfolyik gyorsan visszazárod. Egyébként a vattázás a titka, ha azt jól csinálod, semmi sem fog megfolyni. :blush:

7 kedvelés

A dvarw ra gondoltam vagy Valamilyen hasonlo kazánra amin fix a levegőzése.
A dvarw nal inkabb para a megfolyás de szerencsére eddig nem volt rá példa.
Ezek szerint jol sikerült a vattázás.
:blush:

1 kedvelés

A Dvarw tökéletes, egyszerű és könnyű íztank volna egy egyszerű liquid control megoldással. :+1:De rohadt finom belőle az összes csokis jellegű desszert.

2 kedvelés

Miért kell neked a léelzárás amúgy ?

1 kedvelés

Én is nagyon szeretem.
Hat igen praktikus es nagyon egyszerű de én peldául nem merném egesz nap a zsebemben hordani.
Melosnak, szaladgálósnak a kayfun prime ot használom a bővitettet.
Sok fer bele és el tudom zárni.
Nem ér meglepetés.

2 kedvelés

Ha nekem szólt, akkor nem elzárás, hanem analóg módon szabályozható totális likvid kontroll :grin:

…nekem sehogy se folyjon, szörcsögjön,
bírja a megdöntést, adott esetben a zsebet, hideget, s meleget, tikkadt nyarat,
vagy zimankós telet…
Minden állagú levessel, ha lehet.

Amúgy imádom a régi súlytalan kis vacak Dvarwomat a hülye hangjával együtt. Desszerttank.

3 kedvelés

ez csak egy jó vattázás…és kész.

4 kedvelés

Így már értem, igen ott csak a vattázás marad. :slightly_smiling_face: Eddig szuper vagy, így tovább. :blush:

3 kedvelés

Leginkább olyan modokat érdemes venni, ami beázásbiztosak. Lehet, hogy könnyen beszélek, én ajándékba kaptam olyanokat. A kazánok tömítései jók legyenek, és az elégséges vatta a beömlőnyílásoknál. Az egy akkusakat a zsebemben hordom egész nap, a féltéglát (Teslacigs Poker) a táskámban. Maximum egy kis kondenz van a kazánok alatt, vagy még az se.

2 kedvelés