Bishop palást kerestetik

Sziasztok. Bishop mtl rta pótpalástot keresek, sajnos elrepedt az egyik összeszerelésem során, de sehol sem találok hozzá. Valaki esetleg tud valahonnan?

1 kedvelés

Pl innen LINK … 2 méret, 3 anyag, 2 szín

2 kedvelés

Köszönöm. Esetleg magyar oldalon nem lehet? Nem vagyok jártas külföldi rendelésekben.

2 kedvelés

Ez az oldal egyébként megbízható? Bankkártya adatokat szükséges megadnom. Ami nem baj, feltéve, ha biztonságos.

2 kedvelés

ez a fasstech oldala rendeltem már innen minden megjött semmi baj nincs az oldallal.:blush:

2 kedvelés

Én vásároltam már tőlük mod-ot és sok mást…2-3 éve nem volt gond. Plusz sok választásod nincs mert nem kapható máshol :slight_smile:

2 kedvelés

Paypal nálam nem játszik sajnos, hagyományos bankkártyás fizetés is lehetséges náluk?

2 kedvelés

Én mindig kártyával fizettem régebben. Túl nagy, megbízható, régi cég ahhoz, hogy visszaéljenek az adatokkal…szerintem. Kb mint az aliexpress

2 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek. :blush:

4 kedvelés

Szívesen…Azért vagyunk itt, hogy egymást segítsük :slight_smile:

3 kedvelés

Szia, én a bell cap beszerzésén gondolkodom, nézd meg hátha tetszik neked is, könnyebb beszerezni!

4 kedvelés

Szia,

Jelenleg van készleten 3fvape-en is. Annyi az előnye a fasttech-hez képest, hogy itt automatikusan működik az IOSS. Nem kell nekik vásárlás után írogatni, hogy szeretnéd előre fizetni az áfa-t.

3 kedvelés

A pótpalást elég lenne. Igazság szerint valószínűleg hamarosan megválok tőle. Nem tudok vele megbarátkozni, pedig nagyon próbálkoztam.

1 kedvelés

Ja értem, sajnálom, hogy neked nem jött be, nálam első számú kazán! :wink:

2 kedvelés

Hogyan építed, ha megkérdezhetem?

2 kedvelés

Ni80 huzallal is meg claptonnal is, mindegyik tökéletes számomra!

2 kedvelés

Én is próbáltam már mindenhogy. De számomra a Pio-t meg sem közelíti. Nekem az a favorit. Milyen ellenállással adja legjobban szerinted?

2 kedvelés

0,7-1 ohm, van ismerősöknek is akik egy fölött használják, és nagyon szeretik ők is!

3 kedvelés

Ha jól látom, gőzlérforgácsoló készít palástot bisophoz, nézz utána ha még aktuális!

1 kedvelés

Köszi, de már érzékeny búcsút vettünk egymástól. Majd a jövőbeni gazdi szerez hozzá, ha szeretne. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés