Bishop palást

Valaki, akinek van bishop kazánja , a régi modell, tudna nekem adni egy pontosan mért palást méretet?
Válaszotokat előre is köszönöm. :blush:

Nézz szét : vapeklub.sk
Hátha találsz valamit :grin:

4 kedvelés

Igaza van Zolikának olcsón lehet kapni.De lemérhetem neked melyik hossz legyen 2-4ml belső vagy külső átmérő?

5 kedvelés

A 4 ml-es kellene. Egyik haver csináltatna Szabolcsnál egy palástot.

Rendeződött a dolog. Köszönöm a segítséget…

4 kedvelés

Kedves @Vaperina_Kinga , zárolhatod is ezt a topicot…
Köszönöm. :blush:

3 kedvelés

Elnèzèst,hogy beleszólok.De Te is zárhatod a topikot.János a hozzászólásában próbált segíteni.
Ő írta a megoldást,szerintem ez így lenne fair.

7 kedvelés

Azért én még kíváncsi lennék… mert ennek a témának így nem sok értelme van. Főleg úgy, hogy semmi infó nélkül záródott le. Én értem, hogy már rendeződött de azzal, hogy témát indítasz és segítséget kérsz a többiek is ugyanolyan részesei a beszélgetésnek, mint te. Azok akiknek ugyanez lenne a kérdése így válasz nélkül maradnak mert csak annyit látnak, hogy már neked rendeződött a dolog. Mit jelent pontosan, hogy rendeződött? Megtudtad a méretet? Ha így van akkor miért nem osztottad meg, hogy másoknak is segíts vele?

@Janos_Groszeibl esetleg ha lesz időd le tudnád mérni? Az előző bejegyzésedbe is beírhatod vagy újba is, hogy megoldásként tudjuk jelölni. Köszönöm.

6 kedvelés

Rendben Don! Robi nem tőlem kapta a megoldást de szívesen ide írom…
18mm magas 22mm külső átmérő 19belső átmérő…4ml űrtartalom…

7 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult 15 perc után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.