Billet box okosító

Sziasztok,

Sajnos van egy új kattanásom. Billet box stílusú ketyereket nézegetek. Ki melyiket javasolna? A tervek szerint novemberben jelenik meg a cthulhu gépe, de nem tudom milyen lehet az elektronikaja. BB-bol eddig csak sxk klonokat találtam. Aspire boxx-ot nézegetem de eddig o fogott meg a legkevésbé. Szóval, jöhetnek a tapasztalatok. :grin:

8 kedvelés

Ez engem is erdekel,kovetem​:sunglasses:

1 kedvelés

Szia,
én már nagyon várom! 100 dollár alatt lesz, az első szériát már előrendelésben elkapkodták a Cthulhu-tól. Én nem bánom (olyan mint az új konstrukciós kocsiknál - mindig lehet problem amit javítanak)
Szerintem az ATOM chip jól muzsikál és pluszban beszerzek hozzá egy BP MODS Pioneer Insider RTA-t, mert szeretem a BP MODS termékeit.

Amit eddig lehet tudni róla a kinézetén felül:
VW: 1 ~ 60 W
1 x 18650 akkumulátor (nem tartozék)
Tartály kapacitása: 6 ml
Teljesen kompatibilis a Boro tartályokkal
Kompatibilis a Billet Box csepegtető adapterrel
Teljesen Aviation alumíniumból készült (test és panelek)

Teljesen szabályozott, nagy hatásfokú ATOM 60W chip. (VW / VV / TC / TCR / BYPASS)
LED lámpa a tűz gombon, amely jelzi, ha a készülék működik
Tűz gomb LED lámpa be- vagy kikapcsolható
6 ml-es MTL RBA és Boro típusú tartállyal és adapterrel Aspire Nautilus tekercsekhez (a tekercs nem tartozék)
Légáram-betétek: 0,8 mm, 1,2 mm, 1,6 mm, 2 mm
Súly 112 g
Mélység 48,2 mm
Magasság 80 mm
Szélesség 22,8 mm
:no_smoking:Only vaping!

2 kedvelés

“Mi az amit iszol?”
Ez milyen okosító?
Úgy látszik engem kell okosìtani​:joy:

1 kedvelés

:grin: én is az insidert néztem ki hozzá. Úgy voltam ezzel az egésszel, hogy idén már nem. De remeg az ujjam a rendelés gomb felett. :grin:

1 kedvelés

Engem kell okositani. :grin: Még csak most asom bele magam ebbe a temakorbe.

1 kedvelés

Csatlakoznék a nekem is tetszik táborhoz,sajna érdemben nem tudok én sem hozzá szolni,viszont pici,kompakt,sajna picit drága,viszont bejövős ilyen zsebre vágom viszem nem kell félteni,ahogy elnézem őket,ami meg furi,hogy több helyen láttam eggyik nap dicsekszik milye van azt nem sok időre rá meg árúlja​:thinking:Mondjuk egy ötletem támadt a jelenségre,hogy lehet mégsem tud olyan jó ízeket produkálni,mint egy jófajta mtl rta:thinking:

7 kedvelés

Nem tud olyan jó ízeket igaz én pár éve próbáltam akkor a BB-hez még csak 4-5féle tank volt .Nem jött be, hogy korlátozott a felhasználás. Most már van jó pár féle és a doboz forma is változott. Nekem ez jobban bejönn:https://www.vapexperts.gr/oles-oi-syskeves/oles-oi-syskeves-pod/syskeves-aio/abyss-aio-60w-kit-by-dovpo-x-suicide-mods-detail

3 kedvelés

Igen, az abyss-al kezdődött. Majd jött egy kis szünet, de nemrég olvastam a cthulhu gépéről és újra rakattantam. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

SZIGORÚAN CSAK SZEMÉLYES VÉLEMÉNY ÉS CSAK AZ OLVASSA EL AKINEK VAN ÖT PERCE! MINDENT AMIT LEÍROK SAJÁT BENYOMÁSOM ÉS SENKIT NEM SZERETNÉK MEGBÁNTANI AKI BÁRMELYIK FELSOROLT ESZKÖZ BOLDOG TULAJDONOSA! ELŐRE ELNÉZÉST KÉREK!

CSAK A SAJÁT IGÉNYEIM SZERINT KUTAKODTAM ÉS BIZTOS VANNAK BENNE TÉVEDÉSEK IS!

Sziasztok, ez nekem is egy kattanásom, ezért egy pár mondatot szeretnék írni ehhez a témához. Engem is érdekelt nagyon a Billet Box körüli mizéria, de úgy voltam vele, mint telefonban az ájFÓN vagy közelebb hozva a mi világunkhoz (bocsi G.J.) a vape-hez Modokban a Dani.
Ha eredetit veszel többszáz dollárért, akkor szinte csak egy dobozt kapsz (magát a modot és a tartályt…meg egy picit.), minden mást magadnak kell összeállítani hozzá. Ennek az ellentétei a klónok és a hasonló eszközök.
Itt meg túl sokat akarnak egyszerre és az sosem szül kiemelkedő minőséget és vapelési élményt.

Leírom az én tapasztalataimat a témában és arra jutottam, hogy sok-sok pénzt spóroltam meg másra (persze vape-re). Akit érdekel olvassa el, akit nem nyugodtan ugorja át a hozzászólásomat. Csak úgy érzem András pont hezitál ebben a témában és én is ezt teszem.

Előljáróban most leírom: HA ELÉRHETŐ LESZ, AKKOR ÉN BIZTOS TULAJDONOSA LESZEK A CTHULHU RBA AIO BOXNAK!

Klón Billet Boxokat nem kerestem, így nem is tudok semmit róluk (megnéztem őket).

Kezdtem az SXK (nem klón, saját fejlesztésű) SUPBOX és SUPBOX PRO-val. Szembe jött velem és az egyik oldalon bagóért akciózták az olcsóbbik változatot (SEVO Chip-70W), már majdnem kattintottam, de ez a sárga-fekete verzió nem az én világom (én az egyszerű formavilágú eszközöket szeretem…sokan azt írtátok egyikre-másikra “temetős”, ünneplős…ect…
Nem nagyon volt akkor még róla videó, de találtam egy német vapernél egy bemutatót róla és 10 perc alatt spórolt nekem jó sok kopejkát. Ronda műanyag, sorjás. A tankban Smok RPM porlasztókhoz való adapter található (mindenkitől elnézést kérek, de nekem ízre nem fain), de a legborzalmasabb az volt mikor ráébredtem, hogy nincs levegőszabályozása, ami nálam még DL -nél sem elfogadható, hát még MTL esetén!!! Van a csomagban egy 510 adapter, gondoltam faja, át lehet alakítani kvázi SBS modra, 24mm fogad. Igenám…az, hogy szerszám kell az eredeti aljzat eltávolításához az egy dolog, de ha aplikáltad az 510 csatit, felrakod rá a kedvenc tankod és szipákolsz a viszonylag jól muzsikáló SEVO chip-el (tud mindent:VW,VV,Bypass,TC), gondolsz egyet és egy másikra cserélnéd, akkor hopp jön a tankkal együtt az adapter is. Hmmm, csak a PRO változathoz (DNA) jár az RBA brigde, de ezek után már nem is érdekelt.

Ezek után találtam az ASPIRE BOXX modot.

Na gondoltam ez már olyan nekem való fekete vagy talán az ezüst lenne jó? Az első csalódás: ennyi pénzért nincs benne TC! Csak VW, VV és Bypass. A normál verzióhoz, ami az alap (nem kis pénzért) csak egy Nautilus BVC -s tank jár, ami tök jó, csak nem erre vágynék egy “Boro” életérzésnél (nem tudom mi az). Nem tagadom az Aspire Nautilus BVC porlasztók nem rosszak (jó régi fejlesztés, az új 2S Mesh igazán kellemes), de erre a célra már van egy Aspire/Taifun GT Special Edition tankom ha porlasztósból szeretném habzsolni a gőzöket… De van a DELUXE Kit amiben aztán minden jóság benne van. BOX Pod a Nautilus porlasztókhoz, BOX Pod a BP MODS porlasztókhoz (nem is ismerem ezeket a porlasztókat) és maga a csoda: Qbix RBA! Na kidobnék egy halom pénzt és van három tartályom, amiből csak egy szekciót szeretnék használni, de milyet is? Ha az alap normál verzióhoz megveszem külön a Qbix RBA-t egy vagyonért, ott lennék, mintha a DELUXE verziót venném. Ez az Atmizoo-val közösen fejlesztett RBA borzalmasan macerás valami, tök jó hogy van egy csomó AFC, de a nagyobb (2,0-től felfelé, mert juhé van itt ám DL user is!) csak úgy tudod használni, hogy szétszeded az egész decket, míg az MTL AFC középről kivehető. És ha ez nem lenne elég, akkor a coilok behelyezése és a vattázás katasztrófa. És a megfolyásról, a deck elárasztásáról nem is beszélek. Rádaásul a modon a tankot takaró palást szeret önálló életet élni (magyarul kicsúszik a helyéről). Nem, nem az igazi. Hát akkor nekem nem lesz “Boro” élményem…még kvázi “ócon” sem. Na még nem adtam fel és megláttam az ABYSS AIO-t.

Nagyon érdekes a formavilága de ennyi. Olyan messze áll a Boro-tól, mint én és a hegymászás. De még egy pár szösszenet ha beleszerelmesedne valaki: a tankot csak úgy tudod cserélni (ami egy hengeres valami, amibe berakod az általad preferált coil adaptert vagy brigdet) hogy szét kell szedni az egész tetejét és oldalra elhúzkodni. Akku csere dettó (mellesleg tök jó hogy ha akarod akkor 21700 akkut is tudsz használni, de ennek megint nagy ára van), RBA ha jól emlékszem ehhez sem jár alapból, hanem külön kiegészítőként kell megvenni, de ez már annyira nem is érdekelt.
És ekkor jött a képbe a CTHULHU RBA AIO BOX…

ez tényleg egy Billet Box, voltak olyan pofátlanok hogy a teljes formavilág visszaköszön. De pár hozzászólással fentebb leírtam, hogy mit adnak hozzá és az pont az amit szeretne az ember indulásnak. Van Nautilus BVC porlasztóhoz adapter, ha szeretnéd, de adnak hozzá egy teljes értékű RBA-t kompletten! A felépítést nézve olyan, mint az ARTEMIS és akkor biztos hogy szuper ízeket lehet belőle kicsalni és a max átmérője 2.0 AFC. Szilárd írja, hogy lehet azért akarják többen eladni, mert nem tud jó ízeket adni…én biztos vagyok benne hogy ez téves bár én még nem láttam élő embert, aki akárcsak bemutatta volna ezt a kis eszközt (leszámítva a hivatalos bemutató videót). Az tuti, hogy aki mega-brutál tekeréseket akar bele rakni az rossz élményekkel fog gazdagodni, elnézve az ARTEMIS-hez hasonlatos decket és szűk harangocskát. Itt nem lesz sub ohm csata a wattokért. És akkor itt jön még a képbe a BP MODS Pioneer Insider, aminek a felépítése nagyon hasonló a Pioneer tankhoz (csak téglalap alapon) és az AFC pineket (0,8-tól RDL 3,5-ig) is úgy kell cserélni, semmi szenvedés és pazar ízek. Plusz megoldották az összes Billet box tank problémáját: ami egyes esetekben enyhe, de más tankoknál brutális kondenzáció fellépése vapelés közben. Egy ügyes megoldással ezt nullára redukálták.
Ha mégsem lesz AIO BOX-om, akkor lesz Insiderem, már azt is tudom mibe fogom belerakni. Ha nem lenne nyilvános ez a felület, akkor ide is írnám, de inkább nem.
A Hósapka legyen veletek!

:no_smoking:Only vaping!

10 kedvelés

Nem haragszom mindenki ezt mondja a Danikra addig amig egy nem lesz neki aztán azt amit én is a legjobb :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szinte mindent leírtal amit én tudok ezekről a kutyukrol, csak én más sorrendben találtam rájuk. Még ő jön:
http://vaperz.hu/index.php/2021/10/20/vandy-vape-tony-b-pulse-aio-boro-vape-news-ecigi-hirek/
De csak ennyi infó van róla. 3fvape oldalán azt olvastam a cthulhu-rol hogy november végén kezdődik a termékek leszállítása. Addig talán a VV is kihozza a készüléket.
Reméltem, hogy több ember fantáziáját is birizgalja a dolog és tessék…:grin:
Köszönöm a részletes írásod.

3 kedvelés

Egyszer talán lesz egy dicodes chipes gépem is. :slightly_smiling_face: Jelenleg én is másik oldalon vagyok, ennyi pénzt nem vagyok hajlandó kiadni érte. :neutral_face:

2 kedvelés

Úgy legyen.Mindenki azt használ amit akar…

2 kedvelés

Sejtettem, hogy minden amit leírtam tudtad, mert akkor nem kérdezted volna, hogy ki mit ajánlana. Csak leírtam, hogy akárhogy is hasonlítanak vagy alternatívát kínálnak ezek az eszközök, akkor is távol állnak az eredeti ötlettől. És csak utánérzések.

Ezért nem vettem meg őket és próbáltam megmutatni ha a mezei vaper neki áll keresni hasonlót, akkor mit talál.

Jánost megkövetem, mert a Dani-t csak mint hasonlatot hoztam fel az ájFON-hoz. Ahogy én látom az átlag vaperek körében a Dani olyan, mint a telefóniában az alma…főleg az ára miatt.
Pedig a Danik híresek a tartósságukról, minőségi anyaghasználatukról (nem dobnak a piacra havonta egy újabb vackot, mint más gyártók) szöges ellentétben az említett telefónia hasonlatot, ahol minden évben új verziót hoznak ki és attól hangos a sajtó, hogy milyen gyártási hibákat követnek el. Szóval pontosítanék: a Billet Box az, mint telefoniában az…
:no_smoking:Only vaping!

3 kedvelés

Szia @Baki !
Én sem láttam még Cthulhut,tesztben sem a más márkákból kiadottakra értettem,hogy valami nem stimmelhet teljesen velük,ami hibák nagy részét meg is említettél​:v:

1 kedvelés

Sziasztok,

Most találtam:

1 kedvelés

én nem értek ezekhez de szerintem ezeket a készülékeket külön meg kell tanulni,hogy hogyan is működnek​:blush::sweat_smile:meg hogyan is használjuk ezeket azt is meg kell tanulni már​:sweat_smile:

1 kedvelés

Egy kis újdonság a témában:
http://www.vandyvape.com/kit/kit/kit/kit/kit/pulse-aio-kit/

1 kedvelés

Jól néz ki tetszik

2 kedvelés