Billet box okosító

Már csak az a kérdéselyiket lenne érdemes megrendelni. :slightly_smiling_face: Cthulhu vagy vandy chip lehet a jobb…

1 kedvelés

Én a Vandyt venném…

4 kedvelés

Meggyőztél :grin:

1 kedvelés

Szia @Andras_Budai!

MTL-re Cthulhu, RDL, DL - re Vandy! Vagy mindkettő.
Megnéztem Tony B premier videóját (ennek a projektnek is ő a szellemi atyja)…szerintem a Csuti jobb koncepció, viszont a Vandy 21700 cellával műxik.
:no_smoking:Only vaping!

3 kedvelés

Elektronika melyikbe lehet jobb??

1 kedvelés

Szia,

Köszönöm az infót. Amint lesz időm korbejarom majd a témát amennyire tudom. Szerencsére mindkettő előrendelhető állapotban van jelenleg. :grin:

1 kedvelés
2 kedvelés

Köszönöm. Este talán még tudom nézni. Bár ezen az áron lehet, hogy inkább egy Dani-t vennék. :grin:

Szerk.: Vaperz szerint 99 euro lesz európában. Akkor gondolom saját chipet kap. Ez így már nem Dani ár. :slightly_smiling_face: Na majd meglátjuk.

2 kedvelés

Le petite-n matol lehet kapni.Kicsit tobb az mint 99€,de ha varsz a penteki izmos akciokig akkor biztos behuzod 100 alatt​:+1:

https://www.lepetitvapoteur.com/en/all-our-kits/10758-dotaio-v2-dotmod.html

2 kedvelés

Köszönöm. Reméltem, hogy idén már nem jelenik meg, nem akartam költeni. :grin:

4 kedvelés

Jobb idejeben letudni a dolgokat​:rofl:En az eves online koltekezesem bo felet Black Friday-kor tudom le​:muscle:Persze nem az ilyen magyaros akciokkal,hanem amin a boltos bukik(na jo nem):sunglasses:

2 kedvelés

Nem tudom hogy meg tovabbra is a listadon van-e vagy mar beszerezted,de a le petit-n mai nap ez van az adventi kalendariumban:

3 kedvelés

Szia,

Köszönöm, hogy eszedbe jutottam és jelezted. :slightly_smiling_face: Valóban nagyon kedvező áron van, de az a tervem, hogy a pulse vagy a cthulhu aio-val kezdek. A cthulhu elvileg még decemberben megjelenik.

2 kedvelés

Nézegetem, szemezgetek vele én is! :wink:

5 kedvelés

Tartom magam az elvemhez, ha valami új dolog jön, akkor egy/több réginek mennie kell. :slightly_smiling_face: A fiók kapacitása a mérvadó. Most megy a ko-papir-ollo kieséses verseny a jelenlegi készlettel. :grin:

4 kedvelés

Sziasztok,

Cigabuy-on nagyon jó áron van most a pioneer insider. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Mi van ezzel a CTHULHU AIO BOX-al?Van már valakinek itt? EU-ba már kapható??

Szia.

Eddig vapeototal-on találtam. Elvileg most van is készleten. Az első pár batch-et órák alatt elkapkodták. Meg ismerkedek a pulse aio-val de a nyárra rendelek cthulhu-t, mert zsebbaratabb. Illetve bishop rba is jön március végén. Arra is palyazok. A bishop rta nekem tetszett.

4 kedvelés

Szia!
Köszi az infót gondolkodok melyik legyen még nem tudtam dönteni,hogy egyáltalán legyen-e… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Olvastam vhol, hogy a nyárra keresel zsebbarat gozgepet. :slightly_smiling_face: Én meg egy dotaio v2+ dotshell kombon is gondolkodom.

1 kedvelés