Beüzemelve: By-ka v7

Ha már felugrott ez a topic. Mert valaki belájkolta amit írtam. Meg ha már nálam van az a V7. Igaz, akkor csak a V8 volt nálam. Én is Cotton Clouds-al vattázom, mert azt könnyű fésülni. SS316 26 Ga 6 menet 2,5 átmérőn, és TC módban (11,5 W) jól muzsikál az a fél ohmos is. Valahogy a legnagyobb AFC jött be nálam. A gyárival max 6 menet dukál, de ebben hagyom is azt, mert sokkal csendesebb, mint a V8. Talán a külső levegőző nagyobb furatai, és a nagyobb átmérőjű talp miatt. A jobb menetes tető miatt a töltése macerásabb, a V8 -énál, de viszont vannak hozzá különböző méretű kémények és palástok. A V8 ki lett próbálva ugyanezzel a felállással, de a sípoló hangja miatt visszakerült bele az az AFC, amit én készítettem hozzá. Így már elbír egy 8 menetes tekerést is. Valamivel töményebbek lettek az ízei, és csendesebb. De még mindig a V7 a halkabb. Ezért annak a gyári dolgaihoz nem is nyúlok. A V8 viszont nagyon jó lett az új palásttal. Amióta az van rajta, nem volt összeszorulás soha. Sokkal könnyebb szerelni, mint a régi tiszta műanyag palásttal, ami tavaly összetört rajta. (Van még 1 tartalék is).

2 kedvelés