Best aroma kérdés :)

Ja nem!!Viszont elso keveres majusi pinkman-bol meg mindig van a hutoben​:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

A TPA Turkish-t pont egy hozzászólásod után (miatt) próbáltam meg. Nem sokat pihent amikor rápróbáltam és félre is raktam…huh!
Egy hónap után már “megisfinomodott” és csont nélkül gőzzé vált.
Nekem így is elég zamatos, fűszeres. Nem keverek hozzá csak alaplevet és pont jó.
De az egy hónap pihi, mint minden komolyabb cuccnak, kell neki szvsz.

4 kedvelés

A másik állandó aromám a TPA DK TOBACCO BASE
Csak alaplével 5%-ban,3 mg nikotin.Az analóghoz nagyon hasonló számomra.
tpa-dk tobacco-500x500-500x500

5 kedvelés

Én pont a fűszeressége miatt imádom. :blush: Valóban kell neki 1 hónap, még összemixelve is igényli.

2 kedvelés

TF Milk and Honey.

De csak a TF! Az SNV borzalmakat messzire kerülöm.

Szerk. Ui. ezt a ciniminises aromát én is szívtam anno, nagyon szerettem :blush:

5 kedvelés

Uhm SNV meg longfil borzalmak nem értem de tényleg :slight_smile: én is keverek sima aromából is persze. Drága az snv de van egy kettő olyan brutális SNV szerintem hogy ha ezer évig kavargatnám akkor sem adná azt ki . Jah és bocsánat Barbi nem, ellened irányul csak sokat olvastam az oldalon hogy rettegnek az SNV nem szeretik amit nem értek. Tény és való 100 szor megfogadtam nem veszek snv ét :slight_smile: még is mikor rendelek a kosaramba van automatikusan, és utána csak pislogok hogy miért is fizetek ennyit ?Jah az snv már megint :smiley: Na mindegy most még utoljára megrendelem…ÉS ez igy meggy már évek óta :slight_smile:

DR. FOG MILK & HONEY 30ML AROMA Próbáld ki ha bírod és várom a recit hogy kavarodtad kiXD

Próbáltam. Gyűlöltem. :smiley: ezért csak a Twisted Flavours.

2 dolog miatt utálom én személy szerint az snv-t, nem beszélek le róla senkit, csak rám ne akarja tukmálni senki.
1, sokat próbáltam (mivel nem tudok nem próbálni, a “rendes” aromákat egyre jobban kiszorítja a webshopokból), és kivétel nélkül mindegyiknek ott van az a számomra undorító, édeskés-émelygős utóíz, ami az édesítő. Agyon van vele nyomva, nyilván, emiatt lehet azonnal szívni.
2, a keverési arány. Kapok ugyanannyi aromát, amiből feleannyit tudok kikeverni, duplaannyi áron (abban a szájbavert chubby flaskában, nem tudom, ki találta ki, de nagyon remélem, hogy szégyelli magát). Hát ez rohadtul megéri. :smiley:

Szóval nem, az snv nekem big no no. Néha, ha elfeledkezem róla, mennyire utálom, nekem is becsúszik egy a kosárba, aztán az első slukk után repül is flakonostul-mindenestül a kukába. (Igazából csak reménykedem, hogy találok egyet, ami jó, hogyha az aromákat végleg kicsinálja az snv őrület, akkor is tudjak valamit szívni. Kutatásaim eddig hasztalanok… :smiley: )

5 kedvelés

OKÉS értem is meg minden :slight_smile: persze van rossz SnV de szerintem van irdatlan rossz aroma is. Szerintem ez egy kétélű fegyver. Én pl amikor még nagyon kezdő voltam szívtam rengeteg Pinkman aroma át aztán valahogy rá kaptam más fajtákra eltelelt egy év vagy több rendeltem valami Pinkman aroma át bekevertem 2 hét múlva kipróbáltam mondom milyen is lesz és valami ótvar vegyszer ízt kaptam. De jártam igy már SnV vel is:) Kutatásaim eddig nekem is hasztalanok… :smiley: )

2 kedvelés

Ja, nyilván, elég benézni a PÁF poszt alá. :smiley: no de ne offoljunk tovább, hátha még innen csípünk el egy jó SnV-t :wink:

2 kedvelés

Journey Discovery snv-ket próbáltad már?

1 kedvelés

A dohány nálam kiesik a gyűjtőkörből. :smiley:

2 kedvelés

Bocsi, nálam meg semmi más nem játszik a dohányon kívűl!:sweat_smile::rofl::rofl:

2 kedvelés

Én még mindig utána epekedem

5 kedvelés


7 kedvelés

Rendeltel mar kozvetlen az oldalukrol?Azt irjak,34€ felett ingyenes a nemzetkozi kiszallitas.Ha ez igaz az azert eleg barati.

Még nem napokban fogok mert a magyarvape boltokba nincs az Ry4 és ki akarom probálni…

3 kedvelés

Tudnal egy osszefoglalot irni hogy az altalad hasznaltaknak milyen az izvilaguk?Latom az ry4-ban van dio(imadom).Ez inkabb ry4 enyhe dioval,vagy egyensulyban van a ketto?

1 kedvelés

Ja bocs ,most nezem hogy meg proba elott allsz.

SC Valparaiso, vagy ha az nincs itthon akkor M-type biztos van​:slightly_smiling_face:
Meg van egy új kedvenc For Pipe névre halgat,valszeg Decadent vagy Inawera​:thinking:

4 kedvelés

Aromaparadise.hu? ry4 Discovery?