Berserker V3 (B3) MTL RTA vagy Brunhilde MTL RTA

hogy legyen kéznél valami ha kihajítaná a brüncit az ablakon? :grin:
Upsz, ez rosszul írtam…a topic indítójára céloztam

2 kedvelés

Nem kell kidobálni semmit, csak gyakorolni, olvasgatni :vaperina:, gyakorolni… :hugs:

6 kedvelés

Nem olyan rossz az,de vannak tőle jobbak.
El kell kezdeni valamivel ezt az ipart is,max vesz másikat ha nem jön be neki :man_shrugging:

5 kedvelés

Nem éppen… jó az​:yum:

Egyik tank se totálisan leírható, lehet belőlük jó dolgokat kipaszírozni. Csak ez a kettő pont a nagyon megosztó kategória. Igénylik a törődést, van náluk szebb(?)-jobb-egyszerűbb.
Perverz fazon vagyok, szeretem a macerásan építhető, zűrös tankokat :smile::smile::smile:

5 kedvelés

Na, én amondó vagyok ismét, hogy olvasgasson róluk itt vaperinán és hozzon úgy döntést.

5 kedvelés

Aki keres az talál magának jó kazánt,nem kell leragadni az elsőnél :man_shrugging:

7 kedvelés

Csak aztán tudni kell abbahagyni :point_up::sweat_smile:

4 kedvelés

Miért kéne abbahagyni? :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Minek ? :joy:sokat még nem is próbáltam :flushed:úgy tudok véleményt alkotni :grin:és bátran állítom vannak jobbak tőlük :joy:

6 kedvelés

A gatyája rámegy az egyszeri usernek, egyedül, szegényen és elhagyatva fog meghalni, és csak a felhalmozott 3650db RTA lesz a társasága öregkorában :sweat_smile::rofl:
Ok, nem kell abbahagyni.:smile:

5 kedvelés

Nem a család elől kell elvenni a pénzt mert az nem járható út.Azt kell megvenni ami könnyen megy én így szoktam,mindent tud a feleségem és ő mondja,hogy van -e rá való,nem kell automatába kérnem a csomit titokban… :wink: :grin:

9 kedvelés

Nem is​:blush: Nem iszom, nem dohányzom, már csajozni se járok vagy 12-13 éve, lassan többet vagyok a munkahelyemen, mint itthon, nekem ez a hóbort van. Anyjuk mindenféle ásványokat gyűjt. Pénznyelőnek meg ott a gyerek, azt etetni meg ruházni is tuti csőd :rofl:
Szóval azért ez nálunk is helyén van kezelve​:+1: És ez így korrekt, egy jól működő kapcsolatban pedig fel sem merül, hogy ‘miért költesz megint ilyen vackokra???’ - nálam is megvan a határ és az asszony is elfogadja a hülyeségeimet, tudunk egymás bogaraival együtt élni

9 kedvelés

Egészségedre :wink:

3 kedvelés

Láncs lukkolásnál se volt gond a brüncivel nekem, de nagyobb coil esetében hamar átforrósodik a topcap
Jut eszembe, MTL felhasználásra tökéletes volt, próbáltam RDL-ként is, insert nélkül, nagyobb coil-lal. Hát, mivel MTL-re ajánlott így csak annyit mondok, RDL-re nem az igazi :stuck_out_tongue:

5 kedvelés

Itt vagyok ellenpéldának, bármennyi kazánt kipróbáltam, csak arra jutottam, hogy nekem az első véletlen hozzám került kazán lett a kedvenc (néhány fölösleges aromát adtam érte) , semmi nem hozta azt, amit az Aromamizer a kipróbáltak közül. Jövőhéten érkezik egy új Aromamizer második kazánnak, és befejeztem a próbálkozást. :smile:

6 kedvelés

Tutira első volt ? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

RTA igen (legalábbis úgy rémlik, hogy pár nappal a Dwarv érkezése előtt cseréltem) :smiley:

2 kedvelés

biztos előtte podozott azért volt aromája… :grin:

2 kedvelés

Emlékszem pár podra,rta-ra más oldalon :stuck_out_tongue_winking_eye:
De legyen neked az a legjobb​:smiling_face:

2 kedvelés

De disznó vagy ilyet nem szabad… :joy:

2 kedvelés