Berserker v2 mini mtl rta

Mondjuk az Ares-nek ez a segédje jópofa. Amikor tervezgettem, hogy veszek, ez vonzerőt gyakorolt :slight_smile:

3 kedvelés

Én nagyon megvoltam elégedve vele :slight_smile: mondjuk volt minden csak a space tekerő nem egy kezdő számára szerintem nagyon jó és egyszerű . Max egy fogó kéne utána .De a csajok megoldják azt is tuti .
(köröm csipesz )

4 kedvelés

A Berserker V1-et annyiból nagyon szeretem,hogy a gyümiket nagyon jól visszaadja.A Kqyfun-t meg azért nem szeretem annyira,mert a közelében sincs a Berserker-nek.Csak a dohányosok jönnek ki jól nálam a Kayfun-ban,azokat meg nem bírom elviselni.
Ezért gondoltam,hogy a mini is jó lesz a gyümire és a desszertre.Olvastam is ilyen kommenteket.Akkor ez nem is igaz?:cry:

1 kedvelés

Bocsi,de még mindig nem teljesen értem​:joy:Hézagosan tekerek amúgy.És nagyon szépet​:wink:

2 kedvelés

Köszönöm :wink:Én enélkül is gyönyörűt tekerek​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nem kell körömmel.1xűen tekerd fel hézagosra.Ne 1más mellé.Majd húzd szét és told vissza.Valami természetes rugózásnak vagy minek nevezte @Vaperina_Kinga asszem.Kingának is,ha jók az emlékeim,de @Andras_Barton -nak tuti van itt videója,ahol megmutatja​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Fogó?Milyen fogó?Minek?


5 kedvelés

Nem tudom,nem szoktam mtl-be gyümit szívni,sőt nagyon desszertet sem​:thinking:

4 kedvelés

Huzalt vágni :slight_smile:

1 kedvelés

Arra van célszerszám.De én tekerem.Qmikor egy darabot vágok a tekercsböl,természetesen a célszerszámmal vágom.De több olyan tankom van,ami nem szeretné,ha a vágás után,miután rögzítetted a tekerést,maradna egy picike darab.Mert vágásnál marad.Én a felesleges lábakat letekerem és egy icipici huzal sem marad a csavaroknál

1 kedvelés

köszi szét nézek itt is​:wink:

3 kedvelés

A többi szállítási költsèg,meg valamennyit levon a Paypal is.

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.