Beéptett akkus mod

Én is hasonló watton használom az ursat és Danit is.
Ja és desszert, desszert dohány

3 kedvelés

De Ursa duruzsol rendesen nem? Teljesen meg vagyok elégedve vele. Próbáltam pár podot, de minőségben, használhatóságban eddig ez az egyik legélhetőbb!

2 kedvelés

Pont így! :slightly_smiling_face::+1:
Annyi kiegészítéssel, hogy a kedvenc liquidem sajnos nem tehetem a podba. Naponta pori csere azért húzós lenne

3 kedvelés

Lehet,hogy ez csak számomra szempont,de egy előnye van a beépített akksinak.Mégpedig a méret.Sokkal kisebb modokat lehet csinálni.A 18-as,vagy kisebb kazánok,szerintem bénán néznek ki a legkisebb cserélhető akksis modon is

2 kedvelés

Erre van a dani micro.

1 kedvelés

Tegyél rá egy 16-os Dvarwot.Szerintem béna.

Ebben lehet valami. 22es tankjaim vannak, kisebb fura lenne a modjaimon

2 kedvelés

Igen-igen. Színes, édes lötyit azért kerülni kell.

1 kedvelés

Mondjuk a 16-os alá találni valamit nem egyszerű…Elafnak van beépített akkusa igen azón jól néz ki …de inkább elajándékoztam a 16-ost…

4 kedvelés

Nekem is van egyfajta ízlésem :slight_smile: Kötelező, hogy az ízlésemnek megfelelő arányú legyen a mod és a tank :slight_smile: Még előfordul most is, hogy a saltrta-mat rárakom a joyetech exceed d19 mod,jára. Mert pont passzol rá méretben és olyan kompakt kicsi :slight_smile:

2 kedvelés

Munkában az asztalomon elfér, oda meg 2 a táskám külön zsebében, 1 a kabátzsebben​:blush:

5 kedvelés

Sajna a Don Cristo/Pistachio-ja abból esik jól igazán! :thinking: :thinking: így nálam mmarad! :grin:

A legjobb dvarw de ismered a dvarwal a viszonyom így nem sírok utána…

1 kedvelés

Gyúrok nagyon egy Telegonosra! Majd csak sikerül egyet felhajtanom! Ja meg a 14500/14650 akksira!

1 kedvelés

A Saltot én is egy 19-es kis csőmodon használom.Azon néz ki jól.Persze valamit-valamiért!Az csak 1100 mAh.

Valahol láttam újat…

1 kedvelés

Én is láttam:

De nem hiszem,hogy szállítanak ide!

3 kedvelés

Oké de a legtöbben a végén vesznek egy modot, ami pont olyan, mint a cserélhető akksis, annyiba is kerül…csak nem cserélhető az akksi. De persze kinek mi.

1 kedvelés

Az megoldható csak írni kell a gyárnak és küld…

Most nézem a linked ők pont szállítanak vettem már tőlük…ők a gyári viszont eladók…egy tulaj…