Bázis = Vg + H2O

Egészen 2015 tavaszáig nem is volt más, csak vizes alaplé. Jó párszor vettem amíg be nem vonták. Az nem ioncserélt víz volt, hanem desztillált, talán beszerezni is könnyebb lesz és olcsóbb is, ha kipróbálnád… Már akkor is az ízvisszaadást kívánták javítani vele. Mikor kivonták a vizet az alapból azonnal megéreztem, valahogy tompább ízeket kaptam, bár nem volt annyira vészes. Megjegyzem nem voltak olyan menő kazánok annak idején, Taifun GT1 és Subtank mini (RBA-val) voltak akkoriban nekem, a Taifunból annyira nem, de a Subtank miniben jobban érezni lehetett, hogy valami más. Ekkor néztem utána, hogy mi is van az alappal, mert féltem, hogy vissza kell küldenem. Amint felmentem az oldalra ahonnan vettem (ha jól dereng akkor EliquidVG) már ott figyelt alap leírásában a szöveg, miszerint 2015 első negyedévétől nem lesz vizes alap. Később otthon, az említett desztillált vízzel próbáltam reprodukálni, a gyártótól kapott 3.5%-os hígítási arányban. Működött! Király volt, ízes, gőzös, meg minden. Viszont úgy köpködött, mint hajdanán. Ismét a gyártót kérdeztem, és egy helyeslő válasz érkezett arra a kérdésemre, hogy a víznek a köpködéshez is közé volt? Nos, ezért nincs manapság már benne, amit őszintén szólva én nem bánok. Tényleg iszonyatosan köpködött. Bár az egyensúly alap volt. Igazából nem vesztesz vele, sőt, lehet tiszta VG-vel köpködni sem fog. :thinking:

7 kedvelés