Battle Royale - Dohányos ízek edition

Egyet tényleg nehéz kiválasztani.Az általam eddig kóstoltak közül az egyértelmű,hogy az Angolo della Guancia Hybrid sorozata viszi a prímet.Közülük még hátra van a Virginia,a Kentucky,és a Burley.Most azt mondom Black Cavendish(vagy Latakia?Ááá,nem tudom!:joy:)
Ha egy szintetikust kellene mondanom,akkor meg a Halo Longhorn.

4 kedvelés

Na errol meg sose hallottam ugyh utananezek​:smiley: A longhorn viszont mar a kosarban var ram

2 kedvelés

Azért írtam le, mielőtt linkel valaki. Tudom-tudom, de akkor sem… :relieved: Ha nincs problémád a boltal akkor miért ne rendelnél? Nem is kell túlbonyolítani. Itt megfér mindegyik bolt vásárlói köre. :heart: Ha valaki elhatárolódik, annak is biztos meg van az oka. :hugs:

3 kedvelés

Ha jól gondolom,hogy a vape42-ről beszélsz,akkor ott van Hybrid Latakia még.

3 kedvelés

Szia! Nekem a journey spirits of the woods. Még nem előzte meg semmi​:blush: picit édes, és van th-ja a vanilla miatt.

7 kedvelés

Ha abból indulok ki,hogyha nincs itthon bekeverve egy ideig akkor elkezd nagyon hiányozni​:thinking:akkor a Tpa M-type-ját mondanám(hozzáteszem nagyon megosztó aroma,de ha visszagondolok hosszú távra,akkor arra jutok vele,hogy valahogy folyamat az mtl tankjaim vendége, mégha kihagyásokkal is),legyen 2​:slightly_smiling_face: és a másik az Inawera Cherry Cigar-ja​:slightly_smiling_face:Még annyit hozzátennék,hogy eggyik sem a nagy %-ban gyorsan érlelhető cuccok közé tartozik,szval ezeknél a bekeverem 5-10%-ra és 2 hét után szívom nem a jó irány,hanem max 3% és minimum 1 hónap érlelés,de 1 hónap után kezdenek csak jók lenni,szval akár 1.5-2hónap is simán szóba jöhet​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Az M-Type engem hazavágott :grin:nagyon, de ezt a Cherrys motyót egyszer megkóstolom, túl sokan dicsérik :+1:
2012-ben Mystic Cherryset kóstoltam, de az fos volt…akkor.

2 kedvelés

Megosztó aromák ezek a cherry cigar is sztem mert nem egy laza cherrys cucc,ha jól összeérik és nem a türelmetlen vaperek hű társai​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

En az ajanlott 2-4% ellenete bekevertem a tpa m-type-ot 8%-ra es 3-4 het utan fel nap alatt kiuritettem a 6ml-s dvarwot​:smiley: nekem nagyon gyengusz volt 5% alatt de igy nem tudom letenni

2 kedvelés

Szia @blini80! Most próbáltam ki az m typot az ajanlasotokra, nem is tudom… Tényleg fura íz. Szerintem még varok vele 1 hónapot.

2 kedvelés

Uhh… Én meg az 5 százalékos keveréstől 1 napig nem ettem, 5 napig kirázott a hideg, kiöntöttem végül, aztán az üveget is kihypoztam :grin:

Vape42 5 ml kiszerelésben vett aroma volt… :roll_eyes:

Nem tudom megfogalmazni, milyen ízű volt :roll_eyes:
De nekem annyira pfuj, hogy 120 hónap érés se hozná helyre. :joy:

1 kedvelés

Sziasztok :vaperina:@Zoli76 nekem ez nagyon bejön, mindig van belőle Egoist SnV Buffalo Red cseresznyés dohány! :wink: :facepunch:

3 kedvelés

Kevertem én is 10-8-5%-okra anno,de ez lett a befutó a 3% hosszú érlelés,meg valszeg az ízlése is változik az embernek az évek során,mostanság sok más aromával is úgy járok,hogy kezdem pl 10%-ról és érés alatt többször is felöntöm,mert egyszerűen sok,úgy hogy a gyári ajánlás is 10%:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

En is ugyanazt az 5ml verziot hasznaltam​:smiley: nekem nagyon bejott de teljesen megertem hogy masnak okadek​:smile:

4 kedvelés

Én is megértem :+1: magamat nem értettem, mi a baj velem :joy: de most hogy beszéltem róla, megint van egy kis slömbölöm ingerem :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Nehéz, nagyon nehéz, de én Egoist SnV InDividual Indian, a feleségem meg a jó öreg hazai Mystic Juice SnV Babylon én járok jól mind a kettővel! :wink: :index_pointing_at_the_viewer: :grinning:

3 kedvelés

Babylon kosarban, ID meg epp a kayfunban fogyogat​:smiley: imadom

1 kedvelés

Ez az indián valami kakaós szivaros beütéssel bír, nem? Kóstoltam öcsémnél. Nem tűnt rossznak :+1:
Kicsit hajazott a kedvencemre, amit tényleg imádok. Flavorist Tabak Royal Gold :+1: de azt nem írtam, mert az desszertdohány erősen.
Talán az Indiánus kevésbé édes. A Royal az majdnem süti. De isteni.

1 kedvelés

Énis így gondolom,ezért szubjektív a vape világa és az M-type meg nem véletlen megosztó aroma tipusok közé sorolódik,kb mint a Kentucky vagy a Latakia van akinek kályhacső korom van akinek mindent visz​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nekem vanilia-dohany remlik, de nem biztos

1 kedvelés