Barna nikotinos alap liquid

Sziasztok!

2-3 hete vásároltam fél liter Oil4vap 6mgos liquidet, most kevertem össze az alapot a boosterekkel. Keverés közben tapasztaltam, hogy a boosterek után egyre barnabb lett a liquid. Eddig Evapor alapokat használtam, ott még ilyet sosem tapasztaltam. Elképzelhető, hogy romlott a booster?



Szia
Valószínűleg kicsit többet álltak a boosterek.
Ha nem bűzlik, használd nyugodtan.
Nincs rajta gyártási idő?

3 kedvelés

Köszi. Elég rossz a szaglásom, de megpróbálom kiszagolni. Van egy kis fura szaga, eddig ilyen nem volt… Milyen szagot kene éreznem ha romlott?

2 kedvelés

Szerintem ha gond lenne, megéreznéd. Vagy nem tudom.
Én ugyan nem az alaphoz teszem a nikotint, hanem a mindig keverékhez, és 100-asat, de idővel a keverékek is bebarnulnak. A nikotin bomlására utal.

5 kedvelés

Festék szagra emlékeztető szaga van. Nem tetszik.

Ezt olvasd el @hihetetlenhogy

5 kedvelés

Egy kis update: elkezdtem hasznalni a liquidet és csak minimális mellekizt erzek a korabbihoz kepest, ugyhogy nem öntöm ki szerintem… :slightly_smiling_face: A nikotin erősséget nem erzem többnek mint 6mg.
Rendeltem meg ugyanennyi tiszta likvidet+100ml niksót. Az egészet osszeboritom aztan lesz ami lesz :slight_smile:

Te tudod mi fér még bele…de én jó cuccot biztos nem kevernék egy “festékszagú”, “minimális mellékízű” liquidhez az biztos. Annak szerintem a lefolyóban van a legjobb helye…az új cuccokból meg kevernék kifogástalan liquidet.