Alaplé probléma 9-év után!?!

Hatodik alkalommal rendeltem innen http://eliquidvg.eu kész alaplevet, őt alkalommal nem volt vele gond, a hatodik rendelésem ami 500ml/6mg/18mg volt, a 6mg semmi gond szép fehér tiszta állagú, viszont a 18mg erős szaga van, és úgy kaparja a torkom rögtön mint az kutya szívhatatlan, eddig ilyen nem történt velem a 9-év alatt! :rage: :angry:
A ??? az alaplének milyen, színűnek kellene lennie, a sárga állaga az miért van???
Az normális hogy a 6mg fehér színű, a 18mg sárga eddig nem is figyeltem???
Mert szerintem nem én úgy tudom!

Ba…ki tiszta pipa vagyok, na most ment el a kedvem az egésztől 9-év után! :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage:!
A felső a 6mg-os!

Na neeee, most akartam innen rendelni először :flushed:

A 100mg-os se volt nekem ilyen sötét. :flushed: Nem tudom mit tettek vele, de vagy régi, vagy napfény érte. Szerintem… :thinking:

3 kedvelés

nekem a 6mg ilyen a 18mg nem használom de én is onnan veszem évek óta az alap levet esdig nem nagyon volt gond evvel nekem de szerintem a 18mg alap nem jó színe sem néz ki valami jól.Szerintem írjál nekik emailt hogy csináljanak valamit az alappal mert nem jó.Fehér nekem is a 6mg alapom az a jó elvileg.

1 kedvelés

ezek után igaz nekem nem volt még gondom az oldallal de lehet máskor máshonnan fogom venni az alap levet a nikotinosat.De nekem eddig mindig jót küldtek.De nagyon elgondolkodtató ez a dolog az oldallal kapcsolatban.

1 kedvelés

Az igen,nem piskóta az tuti gatya​:pensive:Én már egy ideje rááltam a 0-ás alapra és a 100mg os nikre és majd én keverem ahogy akarom​:thinking:

2 kedvelés

semmi gond vele minnél erösebb annál sárgább és úgymond büdi akinek 36mg fölött nem sárga az higat vett… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Erre gondoltam első látásra,de az már nem nagyon sárga,én sosem mentem 6mg fölé szval nem tudom,viszont a 100as nik meg nem ilyen akkor az hogy?:thinking:

2 kedvelés

Nekem 200as van az tök sárga a Pg-be oldott nem tudom a tied milyen da ha alapba 50%50-be teszem már szintelen lesz…kannából adagolják ki össze keveredett az erösség…

3 kedvelés

Most én is vettem vg-t, meg pg-t, meg egy tonna boostert.

1 kedvelés

Jővő héten jön egy 30mles 100as,megnézem jobban,de az is lehet,hogy a lapos 30ml lapos flaskába annyira nem tűnik fel a szine​:thinking:

1 kedvelés

lehet igen a 30ml amúgy átlátszó flaska a nagyobb flaska vastag müanyag…

1 kedvelés

Friss bontású 200as

2 kedvelés

Na akkor felfogom hígítani, 500ml/Pg/Vg/0mg-al, nem bonyolítom túl! :wink:
Azt mondták az égiek, nagy pacsi neki :facepunch: lehet, hogy 24mg vagy 30mg-os!!!
Mindenkinek Köszönöm a segítségét! :wave:

3 kedvelés

de ez csak 18as :thinking:

2 kedvelés

nem biztos…lehet össze keveredett adagolás közben már hallotam róluk ilyet egy másik forumon :wink:

1 kedvelés

Nincs kizárva, én is hallok ilyet, csak elég ritkán. De most valaiért nem ez volt az első gondolatom. :slight_smile: Le kell tesztelni 10ml-enként, úgyis érzi @Lsxtom hol a jó Neki. :slight_smile: Remélem igazad lesz, akkor nagyon jól járna. :heart_eyes:

1 kedvelés

Remélem én is nem a macska pisilt bele :grin:

1 kedvelés

Igen még jó hogy csak 20ml kevertem be, Liquidhal Pompei-vel. 9:1-arányban 2ml aroma/18ml alap!
Kapar csííííííííííp mint a kutya! :confounded:
Már meg is rendeltem az 500ml/Pg/Vg/0mg, aztán majd meglátjuk, meg fogom írni az eredményt ha érdekel benneteket!? :wink:

3 kedvelés