Anonim Vaper! 99,9%-kal javult az életem

Itt olvashatod egy Vaper sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

A beküldő kérte, hogy anonim maradhasson!

Sziasztok! 17 éves koromtól közel 18 évig dohányoztam. A napi 1 bobozos átlagom meg volt. Többször próbáltam leszokni hol pár hétig hol 1-2 hónapig sikerült. Valahogy mindig visszakeveredtem a cigihez. Olyan lelki függőségem volt, hogy egyszerűen nem sikerült elhagynom. Az utolsó időkben reggelente köhögtem napközben krákogtam és a szokásos fulladás zihálás ami ezzel jár. 1 éve találkoztam az e-cigivel. Nagyon beleástam magam a témába és igyekeztem a számomra legideálisabb készüléket megvásárolni. Egyik napról a másikra jöttem át az e-cigire lassan egy éve.

Azóta egy szálat nem szívtam sőt undorodom tőle. Ami azóta változott? A teljesség igénye nélkül: nincs köhögés, krákogás, a fogaim több árnyalatot fehéredtek, szép világos nem vörös az ínyem, nem küzdök fogkővel, nem vagyok büdös, több az energiám, szebb a bőröm nincs pattanásom a sok méreganyagtól. Valamint nem mérgezem a párom és barátaim a passzív dohányzással. Jó mondjuk feljött 8 kg valószínűleg mert érzek minden ízt és illatot így az étel is mérföldekkel jobban élvezhető. Nekem ezek a tények minden tudományos “fake” kutatásnál többet érnek.

Persze ez sem vitamin, de könyörgöm 99,9%-kal javult az életem. Mindenkinek ajánlom aki dohányzik és változtatni akar. De fontos hogy előtte olvasson utána járja körbe a témát mert ha nem a megfelelő készülék és folyadékot veszi akkor nem lesz sikeres a dolog. Aki pedig semmit nem szív az ezt se kezdje el.
Elnézést ha hosszú lett de nagyon sokat lehetne még beszélni róla. Sziasztok!

A történetet beküldte :

Ismeretlen Vaper


Borítókép: henryford.com